Strona 5 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 >
Opcje tematu
#1969839 - 19/01/2008 23:16 Re: ME szczypiornistów w Norwegii *DELETED* [Re: polskignom]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Post deleted by KRAJAN

Do góry
Bonus: Unibet
#1969920 - 19/01/2008 23:39 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: Fro_Lech]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Islandia planowa porażka ze Szwecją-dużym zaskoczeniem byl strasznie niski wynik.Knedle bardzo zacięty mecz z żabami-porażka jedną bramką ujmy nie przynosi.W el. Słowacja wyeliminowała Ukraine,co było raczej niespodzianką.Zaraz przed mistrzostwami grali 2 mecze u siebie ze Słowenią-porażka i win.Islandia grała towarzysko przed impreza,ale byly to jakies dziwne mecze.Gejzery miały 2 ekipy-trudno było wyczuć na co ich naprawdę stać.Islandia to ekipa z duzymi tradycjami-zawodnicy grają po całej Europie.Słowacy w duzej mierze zespół oparty o Tatrana Preszów oraz o graczy z bundesligi,ale nie z czołowych zespołów.

Do góry
#1969955 - 19/01/2008 23:44 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: Fro_Lech]
kozarysio Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 30
slowakow dawno nie widzialem ostatni raz w polsce na turnieju w radomiu szybka kontre graja na rozgraniach nie mam pojecia co graja szczerze mowiac zdziwil mnie wynik z francuzami!!! islandia w sparingach slabo ze szwecja tez slabo ciezki mecz do typowania mysle ze islandia jednak wygra ale zadnych sensownych uzasadnien nie napisze indywidualnosc stefansona i swietna wspolpraca z kolem powinna zwyciezyc!!!! co do bramkarza hiszpani to Hombrados tez jest bardzo dobrym bramkarzem hiszpanie dzisiaj wygraja ale czy pokryja handi 8 bramke to inna sprawa bialorus ma jedna 7 i brak dobrych zmiennikow stawiam na zwycistwo hiszpanni ok 10 bramkami u niemcow nie gra Vieliky spore oslabienie wegrzy zaskoczyli mnie i to strasznie!!! ale czasem wychodzi zespolowi mecz i ciezko jest kogo kolwiek zatrzymac niemcy mimo ze mistrzowie swiata nic nie ugraja w tych mistrzostwach a przynajmniej nikt im w tym nie pomoze:) na koniec francja- szwecja!!! szwedzi kilka lat temu zdobyli mistrzostwo swiata juniorow a najlepszym zawodnikiem byl kim Johson chyba tak to sie pisze prawe rozgranie bardzo dobry obrotowy marcus Alhm i lewe skrzydlo z tego co pamietam bardzo dobry grajek w szwecji nastapila wymiana zespolu i od kilku lat szwedzi probuja wrocic do czlowki swiatowej ..... francuzi dryzyna turniejowa swietna wysoka obrona kapitalny bramkarz w ataku bardzo wszechstronni rozgrywajacy szczerze nie widze wielkich szans dla szwedow mecz wyrownany z mala iloscia bramek chyba ze warjackie kontry beda grali i jedni i drudzy ale nie sadze i zwyciestwo francji dzisiaj
pokaza swoja prawdziwa sile i nie bedzie emocji w koncowce!!! w meczu wegry niemcy powinno byc ostre strzelanie tak po30 powinni rzucic i jedni i drudzy ale nie lubie typow na bramki

Do góry
#1970406 - 20/01/2008 01:10 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: szymon0305]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Wczoraj ładnie - dziś szczerze nie wiem jak to ugryźć - ale spróbuję ponownie 2z3 + 3z3 tym razem bez mocnego dubla - wczoraj Duny z Orłami dały sporo zarobić.
SB
1/ Slovakia - Iceland over 62,5 /1.85/
2/ Hungary - Germany over 58,5 /1.85/
uzup
Rosja-1,5 (siatka) /1.65/

Pomimo, że gejzery 2 dni temu nie porzucały sobie to dziś przeciwnik grający całkiem inny szczypiorniak - a że też grają bardziej of niż def - dziś może paść i z 70 goli (Isl - zawsze zaliczałem do drużyn grających szybki of styl)
Niemaszki będą się musiały dziś po gimnastykować (chyba że Spanioles są tacy ciency). Bratanki podobnie jw grają szybkie akcje - a mam nadzieje że ich bramkarze nie bedą mieli dnia - typ na ilośc goli ok. 65

Do góry
#1971331 - 20/01/2008 03:53 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: KRAJAN]
KRAJAN Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/03/2004
Postów: 15586
Skąd: Lublin
Ktoś kiedyś (mądry) powiedział mi nie graj nic na siłę - ale ...

Na pozostałe dwa mecze nasunęła mi sie jedna myśl - do dzisiejszego meczu gejzerów sądziłem że to szwedzka obrona sprawiła tak mały wynik przedwczorajszego spotkania - ale to co widać to Islandczycy tu brylują - Francję miałem zawsze jako drużynę of - ale w tym roku temu zaprzeczają - dlaczego więc przy dość niskiej linii 54,5? nie zagrać po raz trzeci dziś overa - i to mocniej na pokrycie strat?

SB
Sweden - France over 54,5 /2.00/

w uni jest 2.07 55,5
w exp 55,5 2.15 55,5 - i to zagrałem w dublu z Polskimi siatkarkami -1,5

Do góry
#1971341 - 20/01/2008 03:54 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: KRAJAN]
lukulus Offline
enthusiast

Meldunek: 14/11/2007
Postów: 266
Skąd: zDolnyslask
Dzis jak na razie bez niespodzianek A i wyniki jakies takie niemrawe.. \:p

Wczoraj dzien w plecy za sprawa rosji ktora gra totalna klape zeroofensywna.

Dzis zastanawialem sie nad meczem francja szwecja i bylem przekonany o wygranej francji ale po obejrzeniu meczu islandia slowacja postanowilem dac na szwecje. Wygrala wczoraj przekonujaco z islandia a francja ledwo co ze slowacja. Wiem ze takie porownywanie meczow nie ma sensu wiekszego ale licze na to ze szwecja jednak odzyska dawna swietnosc a francji naleza sie baty za wczorajszy chyba minimalizm bo meczu nie ogladalem..

Tak wiec za nieduza stawke Szwecja


Do góry
#1974849 - 20/01/2008 22:12 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: lukulus]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Mi dzisiaj dobrze wyglada mecz Niemcy- Hiszpania Hispzanie oslabieni wczoraj co prawda wygrali z Bialorusia ale w pierwszym spotkaniu przegrali i to dosc wyraznie z Wegrami ktorych Niemcy pokonali wczoraj dosc wyraznie kontrolujac praktycznie cale spotkanie jak dla mnie wygrana Niemcow dzis nie powinna podlegac dyskuji. Szkoda tylko ze temat umiera:(

Do góry
#1974863 - 20/01/2008 22:16 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: krycha84]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: krycha84
Mi dzisiaj dobrze wyglada mecz Niemcy- Hiszpania Hispzanie oslabieni wczoraj co prawda wygrali z Bialorusia ale w pierwszym spotkaniu przegrali i to dosc wyraznie z Wegrami ktorych Niemcy pokonali wczoraj dosc wyraznie kontrolujac praktycznie cale spotkanie jak dla mnie wygrana Niemcow dzis nie powinna podlegac dyskuji. Szkoda tylko ze temat umiera:(


Nie jest tak źle z tym tematem - spokojnie .
Typ na Niemców zdecydowanie popieram i czekam z utęsknieniem na skopanie ich przez Francuzów w grupie kolejnej . pozdrawiam

Do góry
#1974920 - 20/01/2008 22:30 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: onda]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Hiszpanow nie oglądałem,ale Niemcy wczoraj słabiutko.Rzeczywiście,patrząc tylko na wyniki,to powinien byc dzisiaj wysoki win Germany.Ale takie papierowe dywagacje często zawodzą.Byc może byczki strasznie słabe -ja jakoś wierze,że dzisiaj powalczą.Z 2 porazkami trzeba zapomniec o walce o medale.

Do góry
#1974946 - 20/01/2008 22:35 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: nawoj]
DJ_wAgLiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2003
Postów: 6861
Skąd: Gniezno
Niemcy to dzisiaj chyba masówka, kursy już lecą w dół, a z tym różnie bywa. No, ale ja także nie widzę innego rozwiązania ja zwycięstwo Szwabów. Do tego Chorwaci i myślę nad handicapem na Norwegów (-7,5). Grają u siebie dla publiki, więc troche efektownychakcji być powinno.

Do góry
#1974968 - 20/01/2008 22:41 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: onda]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Wczoraj niestety, Szwedzi przegrali mecz w pierwszych 15 minutach, na szczęście jakoś Białoruś powalczyła ze słabą Hiszpanią.

Na dzisiaj na początek typ na naszych Orłów, którzy z wygraną nie powinni mieć problemów. Warto jednak zauważyć, że jeśli Polska wygra ten mecz to wynik nie będzie miał znaczenia gdyż będą się liczyły spotkania z Chorwacją i Słowenią. Moim typem na dzisiaj jest over 61,5 w betsson choć wczoraj było w pinku linia 60,5 po kursie 1.95. Niestety teraz większość buków ma linie 62,5 ale z tym też nie powinno być problemów. Jaki mamy potencjał w ataku pokazaliśmy w 1 połowie ze Słowenią strzelając 23 bramki, a taki przestuj jak w drugiej połowie raczej nam się nie przytrafi. Z naszej strony 30 bramek powinno już paść w 45-50 minucie spokojnie. Z drugiej strony nasza obrona, która nie należy do najlepszych, a pepiczki trafiać potrafią, 31 bramek ze Słowenią i 26 z najlepszą obroną na świecie. Tak jak pisałem rozmiar wygranej nie jest ważny, dlatego handi odpuszczam. Jeśli będziemy wygrywali przed końcem 7,8 bramkami to trener wpuści zmienników i Czesi też powinni doczłapać do 30 goli.

Mój typ:
Polska - Czechy over 61.5 1.72 Betsson 10/10

Inny typ po krótce to Typ na Niemców w spotkaniu z Hiszpanami. Tu naforum wszyscy lekceważą zachodnich sąsiadów, a to są w końcu mistrowie świata, to Bundesliga jest najlepszą ligą na świecie. Hiszpania gra tu bez rewelacji i jak napisała Krycha z Gazowni \:p nie gra w optymalnym składzie m.in bez wspomnianego Barrufeta. Wczoraj oglądałem Niemców i to że Węgrzy nawiązali walke wynikało głównie, że mistrzowie świata strzelali po widowni. Hans, Zeit i reszta wyjdą z grupy z kompletem punktów

Mój Typ:
Niemcy - Hiszpania Typ: 1 kurs 1.80 Unibet 7/10

Do góry
#1974993 - 20/01/2008 22:47 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: drfocus]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
oni strzelaja po widowni w kazdym meczu. Jakie skille, takie strzaly. A co do sily lig, to ja bym sie sprzeczal, ktora jest silniejsza ;\)

Do góry
#1974998 - 20/01/2008 22:50 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: polskignom]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Pawka o tym pisał, ale chciałbym uzyskać potwierdzenie, przy równej ilości punktów o wyższym miejscu nie liczy się mecz bezposredni, tylko bilans bramek a nastepnie wieksza ilosc bramek strzelonych, tak?

Do góry
#1975048 - 20/01/2008 22:59 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: Giertyszek]
kozarysio Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 30
a ja twierdze ze hiszpanie dzis wygraja kurs na Bwin 2.95 cos piknego i warty ryzyka dlaczego..... niemcy mnie nie przekonuja nie widzailem wczoraj meczu z wegrami zaluje..... hiszpanie w koncowce odpuscili bo w 44 minucie bylo juz8 bramkami dzis rewanz za cwiecwinal mistrzostw swiata i mecz dla hiszpanow o wszystko jesli przzegraja w 2 rundzie maja 0 punktow jesli wygraja wszystki zespoly z grupy c po2 punkty mysle ze wegrow zlekcewazyli dzis pojawi sie sportowa zlosc i wygraja reszta meczy po takich kursach nie do typowania a handi dosc ciezkie do wytypowania ..... tak jak wczesniej pisalem typy na bramki to troche wrozenie z fusow czasem jest ostre strzelanie a czsem twarda obrona i bramkarze moga miec dzien konia nie wierze w umiejetnosci niemcow i dzis mam nadzieje ze przegraja hiszpanie to gwiazdy ktore potrafia mobilizowac sie na wazne mecze a taki dzis jest

Do góry
#1975057 - 20/01/2008 23:01 Re: ME szczypiornistów w Norwegii *DELETED* [Re: kozarysio]
kozarysio Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 30
Post deleted by KRAJAN

Do góry
#1976371 - 21/01/2008 02:54 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: kozarysio]
kozarysio Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 30
tak wiec zobaczylismy latwy i wysoki win niemcow:))))) pascal hens jedna bramka na 8 prob zitze 2 bramki na 7 prob ogolnie rozgrzewali slabego bramkarza jakim jest hombrados ktory maial 45% skutecznosci w bramce co jest bardzo dobrym wynikiem... niemcy nie ugraja nic na tych mistrzostwach jescze kontuzja Vielikiego... w 2 rundzie francuzi powinni sobie z nimi poradzic... szwecja ktora jest dobrze przygotowana do tej imprezy tez moze powalczyc i wygrac czas na przemyslenia zwiazane z Polakami cieszy dobra postawa Bieleckiego i Tkaczyka w bramce tez jest niezle Jozek dzisiaj nie gral jakis drobny uraz ale On jest w formie wiec prawe skrzydlo tez Ok Bartek Jurecki mimo ze dzisiaj kilka razy sie pomylil to swoje robi starszy lijek mnie niepokoi ale mam nadzieje ze sie obudzi .... lewe skrzydlo no comment.... dobrze ze jeszcze kontry koncza teraz 2 runda nasz czeka i tu beda bardziej wyrownane kursy a nie 1.15 czy 1.2 we wtorek chyba zaczynamy z NOrwegia

Do góry
#1977238 - 21/01/2008 06:08 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: kozarysio]
kozarysio Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 30
widze cisza w temacie.......czas na druga runde kursow jeszcze zadne buki nie wystawily ale dyskusje czas zaczac:)...
we wtorek bedziemy mili co ogladac:)
Polska-Norwegia
Chorwacja-Dania
Slowenia-Czarnogora
Hiszpania-Francja
Wegry-Szwecja

Do góry
#1977242 - 21/01/2008 06:09 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: kozarysio]
kozarysio Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 30
Niemcy-Islandia

Do góry
#1977456 - 21/01/2008 07:01 Re: ME szczypiornistów w Norwegii [Re: kozarysio]
kozarysio Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 30
Polska-Norwegia... gramy na tej samej hali co gralismy czyli w stavanger norwegow widzialem tylko z dania.... twarda obrona staraja sie grac kontre w ataku pozycyjnym licza raczej na rozegrania i wspolprace z obrotowym lepiej wychodzilo Im to z frankiem loke... dobry bramkarz Ege w ataku bardzo dobry srodkowy rozgrywajacy glen solberg i lewa polowka 33 letni frode hagen jest jeszcze kieling i borge Lund rozgrywajacy thw kiel za norwegami przemawia jeszcze publicznosc i sedziowie .....Jak tu z Nimi wygrac?:)... otoz uwazam ze mozemy byc swiadkami malej niespodzianki mam nadzieje ze Jurasik tylko zagra ....Dlaczego... Norwegowie graja obrona 6-0 a przy naszych bardzo dobrze rzucajacych rozgrywajacych to najlepsza obrona tylko lijek musi sie wlaczyc dograja kilka pilek do Jureckiego i mam nadzieje ze bedziemy wykorzystywac karne...pelna hala ..dla sportowca nie ma nic lepszego niz grac przy komplecie publicznosci... wiekszosc Naszych gra na zachodzie wiec dla Nich to nic nowego.... z Niemcami sobie poradzili...teraz czas na norwegow gdzie moze lezec klucz do zwycistwa ...kary...norwegowie nie maja takich indywidualnosci jak Balic wiec mam nadzieje ze nikt nie rozerwie naszej obrony Norwegowie jesli przegraja jeszcze nic Im sie nie stanie jesli Polacy przegraja jest juz praktycznie po turnieju...dyspozycja bramkarzy moze miec decydujace znaczenie licze na Szmala....jesli poprowadzimy kilka szybkich wznowien... odbijemy kilka pilek z ktorych pojda kontry i w ataku pozycyjnym zagramy dlugo i cierpliwie plus zmiennicy dorzuca kilka bramek nie widze przeciwskazan zebysmy wygrali ten mecz....norwegowie czuja sie pewni i trzeba przywrocic ich na ziemie!!!!mysle ze wiekszosc bukow wystawi kurs ok 2.2 na Polske...............nastepny mecz bardzo wzny dla ukladu tabeli to Dania-Chorwacja.....coz moge napisac Chorwaci swietne umiejetnosci indywidualne plus poukladana obrona i dunczycy twardzi skandynawowie i przede wszystkim zespol...Chorwaci graja mistrzostwa 8 moze 9 zawodnikami nie licze bramkarzy... dunczycy szersza kadra i zawodnicy na danej pozycji swietnie sie uzupelniajacy... jesli zatrzymaja Balicia Powinni wygrac...... ale jak to zrobic:)dla dunczykow tez moze byc mecz o wszystko prawa polowke maja troszeczke slabsza przynajmniej tak mi sie wydaje Polacy przegrali z Baliciem...dunczycy maja lepszych srodkowych obroncow Niz Polacy.... jesli odbija kilka pilek i pojda z Tego kontry Chorwaci moga przegrac ten mecz dunscy rozgrywajacy lepiej graja jeden na jeden niz Nasi wiec ta Chorwack defensywa nie musi byc taka szczelna jeszce jak dograja pilki do knudsena na kolo a zawsze to robia:) to powini wygrac Sam Balic to nie wszystko! obejrze dzisiaj Hiszpanow z Niemcami i jutro kolejne analizy....... takie sa moje wstepne przemyslenia!!! pozdrawiam

Do góry
#1977479 - 21/01/2008 07:09 Re: ME szczypiornistów w Norwegii *DELETED* [Re: kozarysio]
kozarysio Offline
newbie

Meldunek: 15/01/2008
Postów: 30
Post deleted by KRAJAN

Do góry
Strona 5 z 18 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (kemp, Sensei, igea23, burbon, Kura, Irek, DePito, rymoholik), 3142 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583785 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07