Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2700619 - 03/11/2008 18:23 Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008
oli Offline
sottocapo

Meldunek: 02/11/2001
Postów: 37765
Skąd: POland
Sony Ericsson Championships




Miejsce : Doha, Qatar
Data : 4-9 listopad 2008
Drabinki : 8M/4D
Nawierzchnia : Hardcourt/Outdoors
Pula Nagród : $4,550,000

INFO :
-----
Oficjalna Strona Turnieju
-----
Drabinki: Singiel
-----
Livescore
-----


Grupa biała

1. Jelena Jankovic
4. Ana Ivanovic
6. Svetlana Kuznetsova
8. Vera Zvonareva

Grupa bordowa

2. Dinara Safina
3. Serena Williams
5. Elena Dementieva
7. Venus Williams




Edited by Goget (04/11/2008 22:41)

Do góry
Bonus: Unibet
#2702033 - 04/11/2008 06:53 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 *DELETED* [Re: oli]
yaaho Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/11/2005
Postów: 30870
Skąd: 2909 Taylor Street, Dallas, TX...
Post deleted by oli

Do góry
#2702086 - 04/11/2008 07:37 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: yaaho]
Cukier Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2007
Postów: 3336
Skąd: Poznań
Przecież jutro sa takie betony ze łeb boli

Na szybko i na temat

Jankovic J.-Ivanovic A. (2) 1.90

Ja przejde od razu do sedna nie bede pisał farmazonów z kim i co wygrała w tym sezonie Jankovic a co Anka, powiem tylko tyle kieruję sie tylko i wyłącznie tym co ma w tej chwili w głowie jedna i druga, Pewnie cała loża ekspertów mnie wysmieje ale o to mi chodzi ;\) Jankovic jak nie psuje jest cięzka do zatrzymania ale jak Ivanovic wejdzie w mecz i zacznie grac to co jeszcze do niedawna było tenisem z innej epoki to zrobi jutro z dupy garaz swojej rodaczce, przypomne tylko ostatni mecz Ani ze Zvonareva (mega turbo faworytką która jedynie mogła czyscic buty swojej rywalce)....tak wiem to był tylko jeden mecz...ale taki który utwierdził mnie w przekonaniu że tryby dopiero zostały lekko nasmarowane a jutro sie wszyscy przekonacie, że tawot bedzie chlapał na wszystkie strony a na końcu utopi się w nim bezradna i ośmieszona Jelena JANKOVIC

Kuznetsova S.-Zvonareva V. (1) 1.80

Boję się tylko o regularność Kuzy jak z tym sobie poradzi to równie szybko gładko przejdzie po swojej rywalce, której jak sama mówi po prostu nie lubi i ma cos do udowodnienia, zvona juz swoje wygrała w tym sezonie

Williams V.-Safina D. (2) 2.32

Ogladałem jedną i drugą ostatnio dość często, Venus jak nie siedzi serwis nie ma zawodniczki ale to wszyscy wiemy, Dinara jak ma dzień mogłaby wygrać nawet z Nadalem ;\) przejdzmy do sedna... Nie rozumiem tylko kursów jakie buki wystawiły na to spotkanie dla mnie Rosjanka posiada w chwili obecnej więcej argumentów na korcie które pewnie jutro wyloży na twardy stół \:\)

dw 20 dw 21 dw 12 dw 02

Jankovic J.-Ivanovic A. 2.50 3.40 3.40 3.50
Kuznetsova S.-Zvonareva V. 3.25 3.40 3.40 3.25
Williams V.-Safina D. 1.90 3.25 3.90 4.50

Do góry
#2702091 - 04/11/2008 07:40 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 *DELETED* [Re: Cukier]
Cukier Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2007
Postów: 3336
Skąd: Poznań
Post deleted by oli

Do góry
#2702110 - 04/11/2008 08:01 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Cukier]
Cukier Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2007
Postów: 3336
Skąd: Poznań
Ana Ivanovic...

"I've been working really hard on and off the court. To see results coming in the last couple of weeks, it gives me a lot of confidence coming into this week's tournament. I had also lot of fun on the court and competing again, and playing at a high level. So, yeah, I feel 100% ready to be here, and I feel my game is back on a level that it was before my injury. And that's all I can ask for. Now I just have to try to enjoy it and play the best I can

1.90 vamosss ;\)

Do góry
#2702111 - 04/11/2008 08:04 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Cukier]
Cukier Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2007
Postów: 3336
Skąd: Poznań
I feel 100% ready to be here, and I feel my game is back on a level that it was before my injury.

And that's all I can ask for.

Now I just have to try to enjoy it and play the best I can !

Jutro bedzie taki dance, jak na TVN wieczorami

Pozdro

Do góry
#2702137 - 04/11/2008 08:39 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Cukier]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Zupelnie nie rozumiem typu na Safine. Dla mnie wlasnie najpewniejszym typem na jutro jest Venus po 1.45 w BF. Dinara totalnie przespala koncowke sezonu. Gdzies uciekla jej ta forma, ktorą Rosjanka prezentowala przez wiekszą czesc 2008 roku. Mialem okazje ogladac jej jedyny mecz z Venus Williams rozgrywany w pazdzierniku Stuttgarcie i powiem ze Amerykanka poradzila sobie bez najmniejszych problemow. Dinara grala wtedy bez pomyslu i przegrala 6:4 6:2 nie majac nawet jednej szansy na przelamanie Williams \:\) Mysle ze od padziernika wiele sie nie zmienilo a Venus w swoim ostatnim wystepie przed Doha zanotowala zwyciestwo w turnieju w Zurichu pokonujac po drodze tak wychwalaną przez kolege Ivanovic a w finale Pennette \:\)
Dla mnie wszystkie arguementy po stronie Venus. Jedynie kurs moglby byc troche wiekszy ale 1.45 piechota nie chodzi \:\)

W dwoch pozostalych meczach polecal bym zagrac za srednia stawke na overy gemow gdyz mysle ze te spotkania beda bardzo zaciete i wedlug mnie ciezko w nich wytyowac faworytke.

Do góry
#2702150 - 04/11/2008 08:56 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Cukier]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Weddług mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby odpuścić 2 pierwsze dni turnieju. Turniej Mistrzyń jest turniejem specyficznym i naprawdę nie wiadomo jak zawodniczki będą się czuć w Doha i w jakiej są formie. Forma we wcześniejszych turniejach według mnie nie będzie miała tak wielkiego znaczenia bo Panie miały dużo czasu na odpoczynek i jednym, może to bardzo pomóc,a drugim wręcz zaszkodzić. Z jednej strony może nastąpić wybicie z rytmuz drugiej wejście do turnieju na świeżości. Według mnie można to porównać do meczów w Wielkich Szlemach w pierwsze dni oczywiście musimy coś obstawić bo widzimy perełki, które nagle okazują się "ZONKAMI". Tutaj jest trochę inaczej bo mecze są wyrównane bez zdecydowanych faworytów bo według mnie każda z każdą ma tutaj szansę na zwycięstwo, w końcu to najlepsza 8-mka sezonu. Dobra przejdę tutaj do jutrzejszych meczów bo wiadomo jak to jest obstawiać się nie powinno ale trzeba swoje przeczucia podeprzec kasiorką, która liczymy zostanie pomnożona \:\)

Kuznetsova - Zvonareva 2
Tutaj zaryzykowąłbym jednak na Zvonkę, która rozgrywa bardzo dobry seozn. W końcu z "płaczki" stała się klasową zawodniczką i już nie jest tak, że jedna sytuacja wyprowadza ją z równowagi i przestaje grać teraz walczy do końca wbrew przeciwnością losu. Po drugiej stronie Kuza, która jest zawsze groźna ale ma czasami niespodziewane wpadki przegrywając mecz będąc faworytką i z reguły wynika to nie z bardzo dobrej gry przeciwniczki ale słabej Kuzy. Jak dla mnie szanse rozkłądają się tutaj 50-50 i stawianie kogoś w roli faworytra jest bardziej na zasadzie przeczucia niż jakiejś racjonalnej analizy. Mecz 2 Rosjanek co jest dodatkowym smaczkiem w takich spotkaniach zawodniczki dają z sibie naprawdę wszystko bo jest to taki "wewnętrzny pojedynek" z którego każda zawodniczka chce pokazać, że jest lepsza od swojej rodaczki. Ja zaryzykowąłbym jednak na Zvonkę bo widziałem jej kilka meczów z ostatnich turniejów i prezentowała się bardzo solidnie nie patrząc na ostatni finał z Ivanovic gdzie została wręcz zmieciona z kortu czego nie brałbym tak bardzo pod uwagę. Zvonka jest według mnie na tą chwilę bardziej regularniejsza od Kuzy, która często ma przestoje w grze no ale jakz agra na swoim normalnym poziomi e zmałą ilością UE to może być niebezpiecznie dla Zvonarevej ja jednak nie szalejąc ze stawkami stawiam na Zvonarevą.

Jankovic-Ivanovic 1
Zaczynając od analizy tego spotkania tzreba przytoczyć H2H 7-1 dla Ivanovic, istna deklasacja. Następuje wspaniały moment dla polepszenia statystyk. Cóż mogę napisać o Jankovic grała w ostatnich turniejach znakomicie wogóle końcówkę sezonu miała wspaniałą wszystkoz aczęło się od US Open gdzie zaszła do finału,a każdy wyrzucał ją od 1 rundy w tym przyznaje się i ja \:\) Jankovic powinna być według mnie wzorem do naśladownaia dla każdego tenisisty bo jej postawa na korcie jest znakomita walczy biega nigdy się nie poddaje nawet jak jej coś dolega, typowa "fighterka" i za to ją cenię. Ciężko coś napisać o Ivanovic bo nie wiadomo czy jej ostatni wygrany turniej po prostu wyszedł czy złapała formę, która przed tym jej wygranym turniejem była wręcz katastrofalna i praktycznie każdy by z nią wygrał. W ostatnim turnieju grała jednak jak z nut i ciekawe jak bęzie dzisiaj czy tamta fatalna dyspozycja czy ta wspaniała. Ja myślę, że tego co grała w ostatnim turnieju nie powtórzy zagra dobrze ale nie na tyle żeby wygrać. Jankovic jest to zawodniczka, która bazuje przede wszystkim na regularności,dokładności i oczywiście obronie (Nikt w całym tourze żeńskiego tenisa nie byłby w stanie wyciągać piłek, która ona często wyciąga z nieprawdopodobnych wręcz sytuacji) nie ma większej siły zagrań ale gra precyzyjnie i gdy ma okazję atakuje chodź robi to bardzo rzadko. Siła jest zdecydowanie po stronie Ivanovic i jeżeli będzie miała dobrze nastawiony celownik nawet tak świetnie spisująca się w obronie Jankovic może mieć problemy z odgrywaniem. Ivanovic jest to zawodniczka, która raczej nie wdaje się w wymiany próbuje wcześniej skończyć piłkę jak ma okazję w przeciwieństwie do Jankovic, która wymiany uwielbia bo w nich bryluje. Według mnie jednak celownik Ivanovic bęzie lekko rozregulowany,a "świeża" Janka bo jej ten odpoczynek naprawdę powinien wyjśc na dobre wygra to spotkanie. Możemy się spodziewać 3 setów, z których zwyciężczynią będzie Janka. Bo jak nie teraz ma wygrać to kiedy w przyszłym seoznie dopiero oj za późno \:\)

Safina - Venus Williams handi na Safinkę
Tutaj nie będe się za dużo rozpisywał według mnie kursy przeszacowane i warto grać na Dinarkę, która jak kolega wyżej wspomniał jak jej wchodiz może wygrać niemal z każdym,a z Nadalem w dzisiejszej formie tym bardziej \:\) Ja bym jednak zagrał jakieś handi bo jeżeli Dinara przegra to raczej po walce. Venus ostatnio spuściła z tonu i nie gra tak dobrze. Jest to zawodniczka , która może mieć gorsze spotkanie z mnóstwem UE i jeżeli takie przyjdzie dziś to Safina to może nawet wygrać.

P.S Wogóle przyszła mi do głowy myśl żeby grać progresję przeciwko siostrom, bo kursy na przeciwniczki są w granicach 3 i jestem niemal pewny, że w którymś spotkaniu jednej z sióstr noga się powinie i nie wygra,a na kontrę grać 2-1 na Williams i albo dużo wygrywamy albo mamy zwrot. Nie wierzę, żęby obydwie siostry wygrały swoje wszystkie spotkania i wydaje mi się, że jest to niemal pewny zysk grając przeciwko nim oczywiście mając kapitał \:\)

Do góry
#2702158 - 04/11/2008 09:03 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: grzesol]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: grzesol
Venus ostatnio spuściła z tonu i nie gra tak dobrze. Jest to zawodniczka , która może mieć gorsze spotkanie z mnóstwem UE i jeżeli takie przyjdzie dziś to Safina to może nawet wygrać.

Jak mozna pisac ze Venus ostatnio spuscila z tonu skoro ostatni jej wystep to wygrana w Zurichu? \:D
To wlasnei Safina gra slabiej w kocnowce sezonu \:\) Ogladalem jej ostatni mecz przeciwko Zvonarevej( Moskwa) i to wlasnie Dinara nie greszyla regularoscią...... poprostu wszystko wyrzucala po autach \:\)
To tak dla sprostowania wypowiedzi grzesola

Do góry
#2702186 - 04/11/2008 09:41 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Vendetta]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: Vendetta
Originally Posted By: grzesol
Venus ostatnio spuściła z tonu i nie gra tak dobrze. Jest to zawodniczka , która może mieć gorsze spotkanie z mnóstwem UE i jeżeli takie przyjdzie dziś to Safina to może nawet wygrać.

Jak mozna pisac ze Venus ostatnio spuscila z tonu skoro ostatni jej wystep to wygrana w Zurichu? \:D
To wlasnei Safina gra slabiej w kocnowce sezonu \:\) Ogladalem jej ostatni mecz przeciwko Zvonarevej( Moskwa) i to wlasnie Dinara nie greszyla regularoscią...... poprostu wszystko wyrzucala po autach \:\)
To tak dla sprostowania wypowiedzi grzesola


Chodziło mi o przegranie wygranego meczu z Jankovic i Pennettą we wcześniejszych turniejach, a kogo ona pokonała w tym Zurychu Bondarenko, Schiavone i po mękach odradzająącą się Ivanovic,a w finale Pennettę, która była lekko wypompowana i nie grała tego co w wygranym meczu z Jankovic. Czy według Ciebie miała groźne zawodniczki bo według mnie nie ?! Także oglądałem mecz Safiny ze Zvonarevą i zagrała tragicznie to fakt ale ona była juz zmęczona i naprawde chciała odpocząć po tak wyczerpującym sezonie. Teraz Safinka bęzie świeża i na pewno nie powtórzy tak fatalnego sptokania jak ze Zvonką.

P.S Przecież podkreśliłem w swoim poście, żeby się nie sugerować formą zawodniczek przed turniejem Mistrzyń bo tutaj będzie zupełnie inna gra inna stawka i wogóle zupełnie inny turniej niż te wszystkie do tej pory. Pierwsze 2 dni pokażą tak naprawdę w jakiej formie są zawodniczki i czego można się po nich spodziewać. Wyciągając wnioski, że Venus wygrała turniej,a Safina przegrała fatalnie mecz ze Zvonką dlatego zdecydowaną faworytką jest Venus , tak po prostu nie można. Oczywiście może być tak, że okaże się, że jednak Safina jest zmęczona seoznem i tu dostanie baty ale ja jednak ryzykuje na Safinę bo myślę, że odzyska swoją świeżość sprzed 1,2 miesięcy.

Do góry
#2702190 - 04/11/2008 09:49 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: grzesol]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: grzesol
ja jednak ryzykuje na Safinę bo myślę, że odzyska swoją świeżość sprzed 1,2 miesięcy.


ja tez licze ze safine bedzie grala tak jak miesiac temu bo wlasnie meisiac temu Venus z łatwoscia pokonala ją w dwoch setach \:\)

Do góry
#2702194 - 04/11/2008 10:01 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Vendetta]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: Vendetta
Originally Posted By: grzesol
ja jednak ryzykuje na Safinę bo myślę, że odzyska swoją świeżość sprzed 1,2 miesięcy.


ja tez licze ze safine bedzie grala tak jak miesiac temu bo wlasnie meisiac temu Venus z łatwoscia pokonala ją w dwoch setach \:\)


Łapiesz mnie za słówka \:\) ok mała pomyłka sprzed 3,4 miesięcy,a dokładniej od turnieju w Los Angeles. Chcę Ci tylko uświadomić, że ostatnie słabsze turnieje Safiny w Stuttgarcie i Moskwie były wynikiem zmęczenia sezonem,a nie straceniem formy i chęcią odpoczynku przed wielkim dla niej turniejem.

Do góry
#2702290 - 04/11/2008 16:17 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: grzesol]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Trzeba pamiętać, że ostatnie turnieje były rozgrywane w hali przy idealnych warunkach. Turniej Masters w Doha będzie pogrywany na świeżym powietrzu. O ile pamiętam często są tam problemy z wiatrem oraz dość szybko spadającą temperaturą na wieczór. Takie małe detale przy typowaniu spotkań ;\)

Do góry
#2702333 - 04/11/2008 17:40 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: grzesol]
xqwzts Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/03/2005
Postów: 6529
Originally Posted By: grzesol
a kogo ona pokonała w tym Zurychu Bondarenko, Schiavone i po mękach odradzająącą się Ivanovic,a w finale Pennettę, która była lekko wypompowana i nie grała tego co w wygranym meczu z Jankovic.
odradzajaca sie Ivanovic prezentuje o klase lepszy tenis niz Safina z ostatnich tygodni. Pennetta nie mogla sobie poradzic z serwisem Venus i nie wytrzymala dlugich wymian, grala wlasnie to co w meczu Jankovic, ale na Amerykanke to juz nie wystarczylo.
Po tym co widzialem nie wierze ze Safina sie odrodzi i odzyska forme. W jej przypadku taka forma zdarza sie raz na rok ;\) nie wiem co musialoby sie wydarzyc zeby wygrala ten mecz (lub ktorykolwiek inny w turnieju...) \:p przy takich kursach value zdecydowanie po stronie Williams

Do góry
#2702590 - 04/11/2008 21:46 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: xqwzts]
darkoo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 5260
Kuznetsova vs. Zvonareva

Bardzo wyrównane kursy na to spotkanie. Trochę cięzko mi to zrozumieć, gdyż dla mnie zdecydowaną faworytką jest Kuzi. Zvonareva rzutem na taśmę dostała się do tego turnieju, rywalizując o ostatnie miejsce z Agnieszką Radwańską. Dopiero występ w finale w Linzu zagwarantował jej to. Tam gładko uległa Anie Ivanovic ale nie ulegało wątpliwości to że Vera jest zmęczona tym szaleńczym biegiem. Sytuacja wydaje mi się bardzo analogiczna do tej z przed roku. Wtedy w roli Zvony występowała Daniela Hantuchova, ale tak jak i w tym roku drugoplanową postacią była Ana Ivanovic, która w tamtym roku również grała w finale w Linzu i to właśnie w Hanti. Jak Słowaczka wypadła w Madrycie wszyscy pamiętamy, jednak zagrała dobry wyrównany mecz z Ivanovic zakończony dramatycznym TB. Kuzi zaś od turnieju w Moskwie odpoczywała, można powiedzieć nawet że odpoczywała od igrzysk. Po Pekinie odpadła szybko w Stuttgarcie a przed własną publicznością uległa Safinie w ćwierćfinale Kremlin Cup. Jutro górą będzie Kuznetsova a kursy są bardzo apetyczne.

Kuznetsova @2.08/Kuznetsova 2-0 @3.3 (Betfair)

Jankovic vs. Ivanovic

Zawodniczką, której najbardziej należy się wygrana w tym turnieju jest z pewnością Jelena. To następny udany sezon w wykonaniu Serbki i jak zwykle pracowity. 21 imprez ma na koncie w tym sezonie Jankovic, więcej z występujących w Doha zawodniczek ma tylko Zvonareva, ale jej przypadek już po krótce streściłem. Jankovic w tym sezonie zaprezentowała piękny tenis, była moim zdaniem najlepszą zawodniczką jeśli chodzi o grę defensywną. Jest jedno ‘ale’. Otóż patrząc na h2h tych zawodniczek widać że Ana ma sposób na swoją rodaczkę. W tym roku pokonała ją podczas Indian Wells i Rolanda Garrosa. W zeszłym roku 3-0 także dla Ivanovic. Dodajmy do tego dobrą formę Any w końcówce sezonui chyba możemy spekulować jutro o małej niespodziance.

Ana Ivanovic @2.26 (Betfair)/over 22.5 @1.90 (Unibet)

Safina vs. V.Williams

Mecz na swój sposób łatwy do wytypowania i nie widzę tu innej opcji niż wygrana Amerykanki. Jest silniejsza od Dinary i to moim zdaniem będzie klucz do łatwej wygranej.

Venus Williams @1.50 (Betfair)

Do góry
#2702652 - 04/11/2008 22:39 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: darkoo]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Moim glównym typem na dzis jest tak jak pisalem wyzej Venus Williams ale polecam jeszcze zagranie takiego zakladu

Kuznetsova-Zvonareva typ: over 22,5 gema kurs:1.91 stawka:5/10 Pinnacle

Jak wiemy Kuza ze Zvoną nie przepadaja za sobą Kazda z nich bedzie chciala za wszelka cene wygrac i wedlug mnie zwyciestwo jednej jak i drugiej zawodniczki nie bedzie niespodzianką. Mysle ze ten mecz bedzie bardzo wyrownany dlatego najbardziej logicznym typem jest over gemow i tak wlasnie zagram za średnią stawke.
Warto takze wspomniec ze na 9 oficjalnych spotkan miedzy tymi zawodniczkami az 5 konczylo sie w trzech setach. Zeby wszedl moj typ nie beda nawet potrzebne trzy sety jesli dwa beda w miare wyrownane i zakoncza sie wynikiem np. 7:6 6:4 czy 7:5 7:5

Do góry
#2702918 - 05/11/2008 00:40 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Vendetta]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
No i pierwszy mecz za nami \:\)
Po tym co widzialem poelcam grac dalej przeciw Kuznetsovej. Ja juz w trakcie meczu zlapalem kursy 1.51 na Ivanovic i 1.38 na Janke z Rosjanką i zagralem oba single za wysoką stawke \:\) Kuza totalnie bez formy. Jak na turniej mistrzyn to ten pierwszy mecz byl zenująco slaby. Dzisiaj wystrczylo przebijac pilke zeby wygrac ze Svetą, ktora nawet proste pilki (mysle ze wiekszosc amatorw by skonczyla wiele z nich) ladowała w siatke \:\)

Do góry
#2705313 - 05/11/2008 22:46 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Vendetta]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
This loss is disappointing, because I felt I was playing better and better recently," said Ivanovic, who at one point had to pause with breathing problems and dizziness. "I think I went for a little bit too much at times today."

to dla tych ktorzy nadmiernie odneicaja sie kontuzją Ivoanovic \:\)

Ja dzisiejsze mecze odpsuzczam ale jak pisalem juz mam zagrane grubo przeciw Kuzi \:\)

Do góry
#2707162 - 06/11/2008 07:29 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: Vendetta]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
No narazie "piękne" te mistrzostwa ale neistety tylko pod względem finansowym bo sportowym nie bardzo. Narazie bardzo słabe mecze nie mieliśmy jeszcze żadnego bardzo dobrego meczu z małą ilością UE.
1 dzień Jankovic i Zvonka
2 dzień Venus i ponownie Zvonka
Narazie jestem zadowolony z wyników ale przejdźmy do jutrzejszych spotkań.

Jankovic - Kuznetsova 1
Tutaj nie napiszę za wiele bo wynik może być tylko jeden i oczywiście jest to zwycięstwo Serbki, wygrana Kuzy byłaby mega sensacją przy jej formie i formie numeru 1. Obydiwe Panie pokazały co potrafią po pierwszych meczach i kto oglądał wie, że Kuza nie ma żadnych szans jest po prostu za słaba,a Serbka za mocna żeby mogła przegrać z Kuzą. Kurs niski ale bardzo pewny i można dodawać weług mnie bez obaw do tasiemiek na podwyższenie AKO \:\)
Serena Williams-Venus Villiams 1
Pojedynek dwóch sióstr i inny wynik niż zwycięstwo Sereny będzie dla mnie dużą niespodzianką. Sugeruje się tu tylko i wyłącznie tym, że Venus chyba już na 100% wychodzi z grupy,a Serenka jeszcze musi powalczyć i ewentualna przegrana mogłaby ją pozbawić wyjścia z grupy na rzecz Dementiewej, która może wygrać z Safiną i później Sereną co jest według mnie mało prawdopodobne no ale po co ryzykować. Jako, że mecz Safiny jest później to lepiej żeby Venus i Serena się za bardzo nie przemęczały i spokojnie poszły pod prysznic obie z wyniku bardzo zadowolone \:\) Trzeba pomóc siostrze w potrzebie. Wyobraźcie sobie, że macie podobną sytuację gracie braterski pojedynek i jeden z was ma zapewniony awans, a drugi musi powalczyć czy zrobilibyście coś tak okropnego bratu jak pozbawienie go możliwości wyjścia z grupy bo ja nie \:\) Nawet gdybym brata bardzo nie lubił i tak bym mu podarował zwycięstwo,a tu jest przypadek inny bo obie siostry się bardzo lubią \:\)

Safina - Dementieva NO BET
Dla mnie mecz nie do obstawiania szanse oceniam fifty-fifty i dlatego doradzam grać to spotkanie. Safina już z turnieju odpała i wygrana nic jej nie da,a Dmencji da małe szanse na wyjście z grupy ale mimo wszystko nie wierzę, żeby Safina wyszła z brakiem chęci wygranej. W końcu znalazła się w 8-ce najlepszych jest numerem 2 i nie przystoi oddawać mecz bez walki,a za jednorazową wygraną jest piękna sumka do zagrnięcia. Krótko o formie zawodniczek Safina masowa ilość UE czym przegrała z Venus,a później Sereną. Dementiewa gra na jakimś tam poziomie no ale brakuje jej jak to znakomicie powiedzieli komentatorzy broni do wygrania z Venus bo Venus robiła większość tych rzeczy co potrafi Dementiewa lepiej i z tym się w 100% zgadzam. Odradzam granie tego meczu żeby nie były później niepotrzebne płacze lepiej w tym momencie skupić się na grze naszego Lecha Poznań niż oglądać zapewne słąby mecz w wykonaniu obu tenisistek.

Do góry
#2707182 - 06/11/2008 07:41 Re: Doha - Mistrzostwa WTA - 4-9 Listopad 2008 [Re: grzesol]
Vendetta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2006
Postów: 5368
Skąd: Szczecin
Originally Posted By: grzesol

Safina - Dementieva NO BET
Dla mnie mecz nie do obstawiania szanse oceniam fifty-fifty i dlatego doradzam grać to spotkanie.


grzesol znowu konkratne analizy \:\)

Co do jutrzejszych spotkan ( jak juz pisalem ) zgadzam sie co do typu na Jankovic.
Nie polecam natomiast obstawiania meczu sióstr W. Tam (wbrew temu co napisal grzesol) kazdy wynik jest mozliwy. Kazdy kto dluzej sledzi rozgrywki WTA na pewno zauwazyl ze pojedynki siostr rządzą sie swoimi prawami. Moze wygra Serena ale ja odpuszczam ten mecz....
W meczu Safiny z Dementievą stawial bym na tą drugą \:\) Elena grala dzis solidnie i niewiele jej zabraklo do wygrania tego spotkania. Ja osobiscie daje Dementievej wieksze szanse na wygraną z wyraznie wypaloną i rozbitą psychicznie Safiną \:\)

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, pacyfista, 11kera11, akagi, Sony, Sensei, VVega, igea23, Akhu, Lukasz111, Zaixi), 4122 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582629 Postów

Najwięcej online: 4339 @ Dzisiaj o 13:55