Strona 25 z 29 < 1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 >
Opcje tematu
#365664 - 24/10/2006 07:57 Re: jak zagadac panienke na disco
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Quote:

oj panowie panowie, hokeistka (') kurde, zawsze jak to pisze to potem jeszcze proboje i jeszcze bardziej umacniam sie w przekonaniu ze FT




oczywiscie probuje ups :P

nie, nie swierzbi

Do góry
Bonus: Unibet
#365665 - 24/10/2006 08:32 Re: jak zagadac panienke na disco
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Ja juz chyba wyroslem z czegos takiego ze ide tylko na impreze na jakis podryw, zeby zabajeorwac jakas panne czy cos w tym stylu. Znudzilo mi sie to po prostu. Nie mowie o wakacjach jak jest sie z kumplami to oczywiscie mozna kogos poznac, wspolnie sie pobawic a potem spedzic milo kilka dni. Ale mowie - to tylko wakacje. Genralnie w ciagu roku akademickiego nie mam nawet na takie sprawy czasu. Ja juz chodze na imprezy zeby sie pobawic, pogadac, popic wspolnie z ludzmi z roku/z grupy. Takie sprawy jak "ej panowie idziemy na dupy" naprawde juz mnie nie kreca i mi sie znudzily. Nie mam tez tak ze jak jestem na imprezie to musze poznac jakas niewiaste albo pol imprezy sie na nia gapie czy cos takiego. Ja tam czesto lasek tez nie zagaduje na imprezie bo naleze do osob bardzo wybrednych jesli chodzi o kobiety. Jak juz mi sie jakas na maxa spodoba i uznam ze jest warta tego zeby do niej podejsc, to wtedy dopiero zagadam albo z nia potancze. Nic na sile, a zadne "lachony" lub jak to sie tam mowie, mnie nie interesuja.

Apropos tego co pisal Llama czy dziewczyny zaczepiaja/zagaduja mnie/Was na imprezach. Mysle ze bardzo rzadko i to sie tyczy wszystkich. Wiadomo - to chlopak musi rozpoczac rozmowe i cos tam zagaic do panny. Chociaz... No wlasnie. Sa oczywiscie wyjatki czego przykladem byla akcja jaka mialem w zeszly czwartek na imprezie dla mojej uczelni. Bylo naprawde spoko bo pomimo muzyki ktora srednio trawie, bawilismy sie dobrze wraz z grupa znajomych z mojej grupy. Nie mialem zamiaru zbytnio imprezowac bo na drugi dzien wyklady mialem od 7:30 a dla mnie takie wstawanie to masakra, wiec mialem zamiar zwinac sie okolo 2:00. Okolo 1 czy cos takiego, podbija do mnie dziewczyna... Taka ni to ladna super, ni to brzydka. Cos tam do mnie mowi ze czesto na siebie wpadamy, czyz nie? A ja myslalem ze chodzi jej o to ze czesto w klubie sie mijamy. Cos tam potem powiedzialem a ona do mnie za pamieta mnie sprzed roku z jakiegos wykladu na temat Francji. A ja od razu karpia złapałem i mowie kurde no bylo cos takiego. Okazalo sie ze tam pracowala i ze ma pamiec do twarzy No i w ogole jakas tam bajerka poszla w moja strone ze ja sie jej podobam i ogolnie. Mowie ze to moja pierwsza tego tpyu impreza bo jestem na I roku i dopiero sie wkrecam o te klimaty. A ona do mnie ile ja mam lat? Odpowiedzialem ze prawie 20... I czy jej to przeszkadza? A ona ze nigdy w zyciu bo lubi... mlodszych. No to po prostu z czystej ciekawosci sie spytalem ile ma lat... A ona do mnie: no bo ja juz to studia dawno skonczylam - mam 31 No to karpia złapałem jeszcze wiekszego a juz w ogole jak chciala mnie do siebie zaprosic na nocke bo mieszka niedaleko tego klubu Ladnie powiedzialem ze nie za bardzo, bo mam wyklady jutro bo cos tam cos tam. Moze jakby byla ciutke ladniejsza to bym sie skusil chociaz nie naleze do takich osob co to ida wszedzie i z kazdym, ale naprawde kobitka mnie lekko zaskoczyla.

Tak wiec z jako takiego podrywania wyszedlem (pomijam Mielno za rok bo tam to juz zaszaleje i odbije sobie ten I rok stuidow ) a napakowani kolesie sliniacy sie na wiadok bialych krotkich spodniczek, do ktorych potem podchodza i pierdola glupoty, to ich zachowanie dla mnie to szczyt debilizmu, w dodatku nie trawie takich osob... Zreszta i tak odwiedzam porzadne kluby a nie wiksy dla dresow, koksikow i dziwek To tak ode mnie i to tylko moje wlasne zdanie, mozecie sie ze mna zgodzic lub nie

pzdr

Do góry
#365666 - 24/10/2006 09:11 Re: jak zagadac panienke na disco
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Quote:

Quote:

To samo wczoraj było w Krakowie przy rynku 3 dziewczyny chodziły z tymi tabliczkami i jeden koles co wygladał jak dziewczyna.
Fajnie by było jakby chodziły tak białogłowe z tabliczkami "Darmowy sex"



co w tym fajnego? lubisz po kims? np w amsterdamie na czerwonej dzielnicy sa witryny z kurtyzanami, w ktorych prezentuja swoje wdzieki - do najladniejszesz ustawila sie kolejka - uprawiasz sex z laska widzac, ze przed chwila dawala jakiemus innemu... jak dla mnie niezbyt ciekawe uczucie...




Hehehe to taki żart był. A propo sexu po kimś to jeżeli bym chciał jakąs dziewice to bym musiał brać się za 13-tki a pedofilem nie jestem - niestety takie czasy. Za dupy też nie płace bo bym stracił szacunek - do siebie
Pozdrawiam

Do góry
#365667 - 24/10/2006 09:15 Re: jak zagadac panienke na disco
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Quote:

A propo sexu po kimś to jeżeli bym chciał jakąs dziewice to bym musiał brać się za 13-tki a pedofilem nie jestem - niestety takie czasy. Za dupy też nie płace bo bym stracił szacunek - do siebie
Pozdrawiam




Uwierz drfocus ze nie wszystkie daja tak wczesnie Porzadne tez sie trafiaja - i ja wlasnie takie lubie

Do góry
#365668 - 24/10/2006 09:24 Re: jak zagadac panienke na disco
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
nie no może przesadziłem z tym troszkę ale pamiętam, że za moich czasów jak byłem w liceum to to było nie do pomyślenia co się dzieje teraz.

P.S. shane to mamy podobny gust

Do góry
#365669 - 24/10/2006 09:27 Re: jak zagadac panienke na disco
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
Quote:

nie no może przesadziłem z tym troszkę ale pamiętam, że za moich czasów jak byłem w liceum to to było nie do pomyślenia co się dzieje teraz.

P.S. shane to mamy podobny gust





Do góry
#365670 - 24/10/2006 09:34 Re: jak zagadac panienke na disco
nOcnY Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2004
Postów: 7049
Skąd: Sun Vegas
Quote:

Quote:

Quote:

To samo wczoraj było w Krakowie przy rynku 3 dziewczyny chodziły z tymi tabliczkami i jeden koles co wygladał jak dziewczyna.
Fajnie by było jakby chodziły tak białogłowe z tabliczkami "Darmowy sex"



co w tym fajnego? lubisz po kims? np w amsterdamie na czerwonej dzielnicy sa witryny z kurtyzanami, w ktorych prezentuja swoje wdzieki - do najladniejszesz ustawila sie kolejka - uprawiasz sex z laska widzac, ze przed chwila dawala jakiemus innemu... jak dla mnie niezbyt ciekawe uczucie...




Hehehe to taki żart był. A propo sexu po kimś to jeżeli bym chciał jakąs dziewice to bym musiał brać się za 13-tki a pedofilem nie jestem - niestety takie czasy. Za dupy też nie płace bo bym stracił szacunek - do siebie
Pozdrawiam




nie oto chodzi przeciez to normalne, ze jak dziewczyna/kobieta jest w zwiazku to sie kocha ze swoim partnerem - nie mam nic przeciwko dziewczynom, ktore wiedza o co chodzi na lozu przyjemnosci

Do góry
#365671 - 24/10/2006 10:34 Re: jak zagadac panienke na disco
marzano Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/10/2002
Postów: 7474
Skąd: (L)
Quote:

dobra leszcze a jak często panienki Was zagadują na disco?




no mi sie zdarzaja takie akcje, fakt czasem sa to mniej fajne dziewuchy ale czasem naprawde czuje sie swietnie kiedy zawija do mnie panienka, na ktorej widok podnosi sie cisnienie

Do góry
#365672 - 24/10/2006 12:33 Re: jak zagadac panienke na disco
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Quote:

dobra leszcze a jak często panienki Was zagadują na disco?




Dobre pytanie, ciekawe ilu jest takich supermacho na forum, ja niestety na pewno nie ..ale 2-3 lata temu kiedy z dwoma kumplami ostro szalelismy na rolkach, każdego dnia wieczorem to w takim małym mieście jak moje nie było sposobu nas zauwazyć, a jeszcze dodając to, ż emoje rolki sa białego koloru to praktycznie każdy mnie znał zawsze jak jechaliśmy na nasza miejscówkę smigać to często mieliśmy nizła grupkę widzów zawsze było fajnie ..i nawiązując do tematu, własnie przez te rolki dziewczyny często do mnie zagadywały, czy to na mieście jak sobie gdzies siedziałem czy to na dyskotekach, zawsze kogos sie poznało i to chyba był jedyny okres w moim zyciu gdzie to ja bylem przedmiotem zainteresowania, chociaż znajdzie się kilka wyjątków to wolę nie brać ich pod uwagę

..poza tym przypomniał mi się fajny tekst mojego kolegi, moze nie do końca powinno się tym kierować, ale coś w tym jest: "dziewczyna powinna być ładna.., mądrych ma się kolegów".

Do góry
#365673 - 24/10/2006 22:04 Re: jak zagadac panienke na disco
Wahi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/09/2003
Postów: 3930
Skąd: gdzies
jak se pomysle ze ten temat sie zaczal od

Quote:

witam


prosze o jakies porady jak zagadac do panienki na disco, przede wszystkim powiedzvcie o czym z nia gadac ? czy ma byc to rozmowa ,,z zartem'' czy jakas ?

powiedzcie o czy mkonkretnie sie gada

wiem ze to zawsze jest na zywo i sie nie planuje, ale mniej wiecej mowi sie to samo, o jakich dziedzinach sie gada, i co robic zeby ona sie dobrze bawiła

odp. dzieki chopaki




to

Do góry
#365674 - 24/10/2006 22:37 Re: jak zagadac panienke na disco
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Quote:

jak se pomysle ze ten temat sie zaczal od

Quote:

witam


prosze o jakies porady jak zagadac do panienki na disco, przede wszystkim powiedzvcie o czym z nia gadac ? czy ma byc to rozmowa ,,z zartem'' czy jakas ?

powiedzcie o czy mkonkretnie sie gada

wiem ze to zawsze jest na zywo i sie nie planuje, ale mniej wiecej mowi sie to samo, o jakich dziedzinach sie gada, i co robic zeby ona sie dobrze bawiła

odp. dzieki chopaki




to




ale przynajmniej jest jeden i konkretny temat o dziweczynach i nie ma aż takiegobałaganu, a nie kilka tematów i niewiadomo do którego o czym napisać ..poza tym juz temat ma 25 stron więc niedługo będzie "jak zagadac panienke na disco [2]" ..czyli temat nieźle działa ..jeden z moich ulubionych :P hehe

Do góry
#365675 - 25/10/2006 12:37 Re: jak zagadac panienke na disco
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681
Quote:

Quote:


..poza tym przypomniał mi się fajny tekst mojego kolegi, moze nie do końca powinno się tym kierować, ale coś w tym jest: "dziewczyna powinna być ładna.., mądrych ma się kolegów".




miał racje kumpel zgadzam sie całkowicie

Do góry
#365676 - 25/10/2006 13:26 Re: jak zagadac panienke na disco
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Quote:

jak se pomysle ze ten temat sie zaczal od

Quote:

witam


prosze o jakies porady jak zagadac do panienki na disco, przede wszystkim powiedzvcie o czym z nia gadac ? czy ma byc to rozmowa ,,z zartem'' czy jakas ?

powiedzcie o czy mkonkretnie sie gada

wiem ze to zawsze jest na zywo i sie nie planuje, ale mniej wiecej mowi sie to samo, o jakich dziedzinach sie gada, i co robic zeby ona sie dobrze bawiła

odp. dzieki chopaki




to




szacun

ale temat najlepszy

Do góry
#365677 - 25/10/2006 13:30 Re: jak zagadac panienke na disco
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
Adammm jak tam idzie? pracujesz nad zdjęciem hokeistki?:)

Do góry
#365678 - 25/10/2006 13:43 Re: jak zagadac panienke na disco
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
Quote:

Adammm jak tam idzie? pracujesz nad zdjęciem hokeistki?:)




stary, ona jest tak niedostepna ze ja nie wiem co mam robic

serio, odpuszczam na jakis czas, jedynie gadki na gg beda. Za duzo juz mnie kosztowala sil + olewala... niestety

a laska wyborna daje rade, fotke moze znajde gdzies na stronce tkh ze zdjeciami z trybun bo az sie boje prosic

najgorsze, ze laska sie patrzy, usmiecha wszystko fajnie a jak przechodze obok niej to sie odwraca (?) dzisiaj mialem taka sytuacje, ide jakies 30 m od niej, cieszy puche - odwzajemniam, dochodze, chce powiedziec czesc ( mysle o jakiejs gadce ) a ona sie nawet nie patrzy hmmm... inna sprawa ze siedzi caly czas z kolezankami i nie mam odwagi wbic miedzy nie a samej jeszcze jej nie widzialem...

zaproponowalem spacer, odmowila wiec chyba mnie zabardzo nie widzi no ale coz, bedzie jeszcze pare lasek. Jak sama sie nie obudzi to nic sie nie zmieni.

Elo Leo !

Do góry
#365679 - 25/10/2006 18:59 Re: jak zagadac panienke na disco
czepek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2003
Postów: 4543
Skąd: Olkusz
Quote:

Same problemy z tymi dupami.

To tyle ode mnie.


dokladnie

Do góry
#365680 - 25/10/2006 19:14 Re: jak zagadac panienke na disco
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Quote:

Quote:

Same problemy z tymi dupami.

To tyle ode mnie.


dokladnie




Nagrałeś laskom płytke i jeszcze im mało ? Eh, czepek, czepek...

Adam --> niech muppet ukradnie jej telefon i wtedy zjawisz się TY i bohatersko odyskzasz komórke Obijesz troche muppeta i Cie pokocha

Do góry
#365681 - 25/10/2006 20:48 Re: jak zagadac panienke na disco
czepek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/05/2003
Postów: 4543
Skąd: Olkusz
Quote:

Quote:

Quote:

Same problemy z tymi dupami.

To tyle ode mnie.


dokladnie




Nagrałeś laskom płytke i jeszcze im mało ? Eh, czepek, czepek...

Adam --> niech muppet ukradnie jej telefon i wtedy zjawisz się TY i bohatersko odyskzasz komórke Obijesz troche muppeta i Cie pokocha




Narazie sie nie chce wiazac na stale to wiesz na chwile to ja niemam czasu

Do góry
#365682 - 27/10/2006 11:55 Re: jak zagadac panienke na disco
Kuba88 Offline
addict

Meldunek: 23/02/2005
Postów: 681

Do góry
#365683 - 28/10/2006 21:07 Re: jak zagadac panienke na disco
Adammm Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 01/10/2006
Postów: 1849
no panowie, temat upadl a wekkend trwa...

wczoraj mialem polowinki mojej szkoly na ktore mialem nie isc... W soboty rano mam kory no i nie byl bym w stanie wstac, ale zadzwonilem - odwolalem i zjawilem sie w Torunskiej 'kotlowni' w 10 min wypilem 3 bro - dalo mi troche w banie a po nastepnych czulem, ze moge wbijac na parkiet

to byla chyba puki co moja najlepsza impreza jezeli chodzi o zarywanie panien szkoda, ze nie bylo tej z hokeja ... ale zarwalem jakas inna laske (dalismy jej 7,5/10 wiec chyba ok ), troche sie z nia pobawilem - byla cholernie latwa, ale jak sie niestety okazalo chodzi do mojej szkoly mam nadzieje, ze nie bedzie nic ode mnie chciala w poniedzialek

dodajac, ze tanczylem na stole z innymi panienami , mialem moment, ze wywijalem dwoma naraz i wracalem z jakas nieznana mi laska za reke, impreze uznaje za udana

jak tam wekkend? elo

Do góry
Strona 25 z 29 < 1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 >

Moderator:  Biszop, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (akagi, pacyfista, alfa, ANZELMO, Sony, Sensei, igea23, Igor, baracuda), 2893 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583008 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07