Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#584932 - 13/06/2006 07:01 Re: GRUPA - G -
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Korea Południowa-Togo 1
Nie daje tutaj większych szans drużynie afrykańskiej.Drużyna z Korei ma wielu doświadczonych graczy,przede wszystkim z ostatnich mistrzostw świata w ich kraju.Koreańczycy grają bardzo dobrze tehnicznie i są bardzo dobrze przygotowani sprawnościowo.Togo ma praktycznie jedną gwiazdę,którą jest Adebayor ale nawet on nie zremisuje przynajmniej meczu gdy nie będzie miał wsparcia od kolegów,a koledzy nie są to gracze wysokiej klasy.Nie umniejszając jednak zawodnikom Toga to będą oni na pewno gryźć trawę w przeciwieństwie do naszych grajków żeby ten mecz przynajmniej zremisować.Dochodzi jeszcze kwestia odejścia trenera i upominanie się o większą kasę.To naprawdę nie może dobrze wpłynąć na drużynę.Wszystko przemawia dzisiaj za Koreą i dlatego ona wygra.


Korea-Togo 2:0 lub 3:1 - kurs 8 i 12
Korea-Togo będzie karny? 1 - kurs 3.4
Mam nadzieję,że w końcu doczekamy się tego pierwszego karnego,gram to progresją bo przecież kiedyś on nadejdzie oby teraz bo mój portfel szybko się uszczupla
KOREA PŁD.-TOGO (1poł/kon.) 1/1 - 3.20
KOREA PŁD.-TOGO H(0-1,5) 1 - 3.8

Myślę,że bardzo dużą szansę mają wejść niektóre z tych typów.Oby tylko Korea nie zrobiła psikusa bo w przypadku nie wygrania tego meczu,praktycznie wszystkie typy idą w łeb.Wierzę jednak w Koreańczyków podobnie jak wierzyłem w Polaków w meczu z nimi 4 lata temu To jednak nie ma prawa skończyć się tak jak występ naszych "kopaczy".Togo będzie grało na remis ale jak wiemy bardzo często kończy się to przegraną.

Do góry
Bonus: Unibet
#584933 - 13/06/2006 07:01 Re: GRUPA - G -
zmiennicka Offline
newbie

Meldunek: 08/06/2006
Postów: 35
Skąd: Gdańsk
Też tak myślę że Niemcy zabiegaja nas i będzie to pogrom.

Do góry
#584934 - 13/06/2006 07:54 Re: GRUPA - G -
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Korea-Togo 1
Atmosfera w ekipie Togo nie znajduje precedensu w historii mistrzostw świata. Otóż przed pierwszym meczem w mistrzostwach drużynę, nocą, z piątku na sobotę, opuścił trener- Otto Pfister. Powodem "dezercji" były targi zawodników z kierownictwem ekipy o wysokościach premii - piłkarze żądali 120 tys. euro startowego, 30 tys. euro za zwycięstwo, 15 tys. - za remis. Przedstawiciele federacji mówili, iż ich na to nie stać.
Advocaat nie może skorzystać z usług Kim Dong-jina, zawieszonego na jeden mecz przez FIFA. Miał do rozwiązania problem - czy wstawić do składu młodego Lee Ho, który grał w dwóch meczach testowych, czy Kim Nam-ila. Postawił na doświadczonego Kima.
Korea Płd. (4-3-3):
1-Lee Woon-jae (97-0); 22-Song Chong-gug (51-3), 4-Choi jin-cheul (62-4), 6-Kim Jin-kyu (23-3), 12-Lee Young-pyo (85-5); 7-Park Ji-sung (60-5), 5-Kim Nam-il (66-1), 13-Lee Eul-yong (47-3); 14-Lee Chun-soo (62-7), 9-Ahn Jung-Hwan (61-16), 11-Seol Ki-hyeon (67-13). Trener: Dick Advocaat

Togo (4-4-2):
16-Kossi Agassa (49-0); 2-Dare Nibombe (16-0), 3-Jean-Paul Abalo Dosseh (65-1), 5-Massamasso Tchangai (34-2), 19-Ludovic Assemoassa (5-0); 8-Kuami Agboh (4-0), 9-Thomas Dossevi (10-1), 10-Cherif Toure-Maman (39-7), 15-Alaixys Romao (11-0); 4-Emmanuel Adebayor (29-12), 17-Mohamed Kader Coubadja (46-13). Trener: Otto Pfister.
Korea musi to wygrac by marzyc o wyjściu z grupy.

Do góry
#584935 - 13/06/2006 07:58 Re: GRUPA - G -
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Francja-Szwajcaria 1
Francuzi otrząsnęli się już z szoku, w jakim znaleźli się po kontuzji Djibrila Cisse w testowym meczu z Chinami (3:1), gdy złamana noga wyeliminowała piłkarza Liverpoolu z mistrzostw. Do kadry za Cisse powołany został Sidney Govou, ale ma słabe szanse gry we wtorkowym meczu. Pod znakiem zapytania stoi także występ Florenta Maloudy, który z powodu kłopotów ze zdrowiem musiał opuścić piątkowy trening.

W ekipie szwajcarskiej także kłopoty. Nie najlepiej się czuje Philippe Senderos. Jeżeli nie będzie mógł grać we wtorek, zastąpi go Johan Djourou. W meczu z Francuzami zabraknie zapewne w składzie także Valona Behramiego, mającego kłopoty z pachwiną.

Prawdopodobne składy:

Francja (4-3-1-2):
16-Fabien Barthez (80-0); 19-Willy Sagnol (38-0), 15-Lilian Thuram (114-2), 5-William Gallas (40-1), 3-Eric Abidal (8-0); 4-Patrick Vieira (87-4), 6-Claude Makelele (43-0), 7-Florent Malouda (13-2); 10-Zinedine Zidane (102-28); 14-Louis Saha (9-2), 12-Thierry Henry (78-33). Trener: Raymond Domenech

Szwajcaria (4-5-1)
1-Pascal Zuberbuehler (40-0); 3-Ludovic Magnin (30-2), 4-Philippe Senderos (12-2), 20-Patrick Mueller (64-3), 23-Philipp Degen (15-0); 8-Raphael Wicky (67-1), 6-Johann Vogel (85-2), 10-Daniel Gygax (22-5), 7-Ricardo Cabanas (37-4), 16-Tranquillo Barnetta (13-2); 9-Alex Frei (45-25). Trener: Koebi Kuhn.
Z chęcią zrewanżowania się za niefortunny występ w pierwszym meczu piłkarskich mistrzostw świata w 2002 roku, przystępują francuscy piłkarze do wtorkowego spotkania ze Szwajcarami. Sądzę że będzie rewanż!!

Do góry
#584936 - 13/06/2006 08:08 Re: GRUPA - G -
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
Quote:

Z kursów wynika, że zainteresowanie tym meczem jest bardzo umiarkowane. Kursy w zasadzie nie zmieniają się mimo informacji z obozu druzyny afrykańskiej. Np. STS oferuje, przynajmniej wczoraj 2,00 na zwycięstywo Korei. Nie wiem czy rzeczywiście jest tak źle, jak prasa podaje, czy może to sztuczny rozgłos, jak podobno bunt w polskiej ekipie. Fakt faktem dowiemy się już dzisiaj w czasie meczu. Ja osobiście postawiłem 1 na Koreę./quote]

Nie moge się zgodzić z kolegą. Kursy na Koree lecą ostro w dół. Wczoraj nawet sprawdzałem jeszcze po ile Sportingbet wystawia teraz spotkanie Korea Południowa-Togo kurs teraz 1,85 złoty a był 2,2 złoty. Widać, że bukmacherzy robią korekte kursu. Pamiętaj także o tym, że w sts-ie kurs jest niby 2, ale tak naprawde 1,8 złoty bo trzeba odjąć podatek 10% więc kurs w sts-ie jest podobny do tego wystawionego przez Sportingbet. Jeśli chodzi o sam mecz to widziałem, że pisaliście, że dogadali się w kwestji finansowej i trener powraca do drużyny. Moim zdaniem o czym pisałem w analize nie powinni takie rzeczy dziać się na mistrzostwach świata. Togo zdobyło historyczny awans na tak wielką impreze i zamiast zawodnicy myśleć o meczu z Koreą to myślą tylko o pieniądzach. Może się to dla nich skończyć porażką bo Korea wiem dobrze o tym, że jeśli chce się liczyć w walce o wyjście z grupy to muszą pokonać Togo i liczyć na dobry wynik w meczu ze Szwajcarami. Pozdrawiam.

Do góry
#584937 - 13/06/2006 08:18 Re: GRUPA - G -
misiek2 Offline
newbie

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 32
Masz rację co do tego, że atmosfera w drużynie Togo jest conajmniej niepokojąca. Jednak nie zauważyłem szczególnych zmian w kursach. STS ma nadal 2,00, profesjonal 1,79 jak wczoraj. Nie ma to znaczenia, że 10% z wygranej idzie na podatek. www.betbase.info zawiera zestawienie meczów i zmiany kursów. Zdecydowana większość buków nieznacznie obnizyła kurs na Koreę, ale np. William Hill podwyższył.. Mimo wszystko obstaję przy zwycięstwu Korei, ale jak to w życiu bywa, wynik jest sprawą otwartą i poznamy go po meczu.

Do góry
#584938 - 13/06/2006 08:22 Re: GRUPA - G -
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Wczoraj TVN24 pokazal togijskiego (tak sie to odmienia?) szamana, ktory wywrozyl zwyciestwo jego kraju 2:1. Chcialem stawiac na Koree, ale teraz to jestem w kropce

Do góry
#584939 - 13/06/2006 08:33 Re: GRUPA - G -
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Wszyscy stawiają na Koreę, a ja raczej się obawiam tego meczu. Już wczoraj Japonia pokazała, że to że kitajce wygrywały 4 lata temu to dlatego, że grali u siebie. Tym bardziej po przegranym sparingu z inną drużyną afrykańską Ghaną 3:1 nie jest wcale pewna ta 1. Kolejny fakt przemawia, że mecz jest o godzinie 15:00 a jak widać nie padało o tej porze wiele bramek, aha i jeszcze jedno - dopiero był jeden remis, a w końcu muszą zacząć one padać, myślałem, że będą one wczoraj na czym umoczyłem pare groszy.
Choć jeśli mam być szczery to bardziej widzę X w meczu Francji ze Szwajcarią.

Powodzenia

Do góry
#584940 - 13/06/2006 08:59 Re: GRUPA - G -
ksamil Offline
old hand

Meldunek: 18/09/2005
Postów: 1058
Oglądałem mecze WKSu i Ghany i muszę stwierdzić, że te dwie drużyny afrykańskie grają bardzo dobrze, mogą mówić o bardzo dużym pechu że trafili na tak trudne grupy. Angoli nie oglądałem więc nie wiem co prezentują. Czemu więc i Togo nie miało by się dobrze zaprezentować? Nie mają aż tak trudnej grupy i mogą w niej powalczyć.

4 lata temu Koreańczykom pomagali sędziowie, grali u siebie i co także bardzo ważne mieli na ławce świetnego trenera. W tych mistrzostwach już tak nie będzie, a przez to myślę, że ta drużyna nie osiągnie już takiego sukcesu jak w 2002 roku.

Niby jakieś niejasności w drużynie, ale nie wiadomo ile w tym prawdy, mistrzostwa to dla mało znanych zawodników z Afryki duża szansa na wypromowanie się, dlatego też nie powinno w ich grze zabraknąć walki.

Moim zdaniem są w stanie jeśli nie wygrać to przynajmniej zremisować mecz, choć po cichu licze dziś na ich wygraną.

Korea- Togo x2 (1.85) Bet-at-home

Do góry
#584941 - 13/06/2006 11:24 Re: GRUPA - G -
edge Offline
journeyman

Meldunek: 27/05/2006
Postów: 75
Interesting fact: the game will take place with the roof closed, to eradicate the distracting shadows cast by the huge TV structure (as hit by a Paul Robinson goal-kick against Paraguay) up in the gantry.

źródło

Do góry
#584942 - 13/06/2006 11:36 Re: GRUPA - G -
Stajnia Offline
member

Meldunek: 06/11/2003
Postów: 120
Skąd: miasto na śl
Raczej nie zgodzę się z przed mówcą. Oglądałem Togo w PNA i poprostu byli daremni przegrali wszystko co przegrać mieli
kolejno:
Togo 0 - 2 Kongo
Kamerun 2 - 0 Togo
Angola 3 - 2 Togo

I nie sądze aby nagle na MŚ zabłysneli zwłaszcza, że jedynym znanym graczem jest Adebayor z Arsenalu i to tyle.
Do tego dochodzi zamieszanie w kadrze. Korea to też nie jakaś potęga, ale na Togo w zupełności starczy, a kurs 1,9 (STS) na parwde zachęca można spróbować.

Do góry
#584943 - 13/06/2006 12:08 Re: GRUPA - G -
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Kursy w większości buków ostro lecą na zwycięstwo żółtków, chyba pół świata gra na nich

Do góry
#584944 - 13/06/2006 12:10 Re: GRUPA - G -
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Korea Płd powinna dziś ten mecz wygrać z drużyną Togo niezależnie od tego co tam pismaki w mediach smarują,bo oni tyle wiedzą co zjedzą lub usłyszą.
Z piłkarskiego punktu widzenia Korea Płd ma następujace atuty nad reprezentacją z Afryki
- stabilny i zgrany zespół od poprzednich mistrzostw
- holenderskiego trenera który kontynuję w jakimś stopniu pracę Hiddinka
- piłkarzy światowego formatu grających w renomowanych klubach europejskich jak Park Ji Song, Li Young Pio, See Ki Chion o dobrym wyszkoleniu technicznym i motorycznym
- o kondycję i zwrotność, wytrzymałośc Koreańczyków nie należy się martwić oni nie zatracili tych cech od poprzedniego mundialu
- moim zdaniem to drugi po Australli najsilniejszy przedstawiciel z Azji
- mentalnośc narodowa, pracowitość, waleczność, ambicja i cheć powtórzenia sukcesu z Advocatem spowoduje że zagrają bardzo dobry mecz.
- doświadczenie zdobyte z poprzedniej imprezy też będzie procentować
Tymi atutami Korea dominuje nad debiutantem z Togo dla którego sam awans jest sukcesem.
Korea Płd - Togo 1
Francja - Szwajcaria 1 ewentualnie 1X
Francja zagra dobry mecz sądzę że poradzą sobie z ekipą Szwajcarii mają szansę zdobyć nawet 9 pkt w tej grupie pomimo iż w eliminacjach zremisowali dwa razy z Helwetami.
Jak na razie ten mundial to zwycięstwa faworytów i dziś pewnie Francuzi nie będą chcieli być gorsi od Włoch Czech czy Holandii.
Pierwszy mecz będzie dla nich b ważny bo zwycięstwo daje spokój przed następnymi meczami i wiarę w sukces w dalszej fazie turnieju. Ciekawe czy zagra Ribery
Jak będzie zobaczymy o 18:00

Do góry
#584945 - 14/06/2006 05:58 Re: GRUPA - G -
zmiennicka Offline
newbie

Meldunek: 08/06/2006
Postów: 35
Skąd: Gdańsk
Jestem zawiedziony na max Francja, zagrali fatalny mecz. Kupon przepadł w expekt.

Do góry
#584946 - 14/06/2006 09:24 Re: GRUPA - G -
misiek2 Offline
newbie

Meldunek: 13/06/2006
Postów: 32
Francja zagrała to na co ich stać. Ja osobiście nie byłem przekonany do typowania tego spotkania. Szwajcaria to mocna drużyna, wielokrotnie zaskakiwała. Podobnie jak szwajcarskie drużyny w europejskich pucharach ... W tym meczu obawiałem się własnie remisu. Ze skrótów wynikało, że to nawet Szwajcarzy byli bliżsi wygranej. Dla mnie najważniejsze, że Korea wygrała. Teraz czekam na inne mecze, w tym Niemcy-Polska ...

Do góry
#584947 - 15/06/2006 15:52 Re: GRUPA - G -
buster Offline
addict

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 474
Szwajcaria wygrywa grupę G: w tym momencie 3.9 na betfair, kurs całkiem niezły, myślę, że warto

Do góry
#584948 - 17/06/2006 10:00 Re: GRUPA - G -
huczek Offline
enthusiast

Meldunek: 28/02/2006
Postów: 247
Skąd: Bierutów
"Reprezentanci Korei Płd. dodatkowo umotywowani

Reprezentacja Korei Południowej swój największy sukces odniosła w 2002 roku, kiedy to pod wodzą holenderskiego trenera Guusa Hiddinka zajęła 4. miejsce w mistrzostwach świata. Wówczas to koreańskie władze w nagrodę zwolniły 7 kadrowiczów z dwuletniej służby wojskowej.

Teraz minister obrony narodowej Korei Południowej w przypadku dobrego występu drużyny narodowej na mundialu w Niemczech jest gotowy zrobić to samo. Dotyczy to 8 reprezentantów, wśród których jest dwudziestoletni napastnik Park Chu-Young z klubu FC Soul. Pozostali członkowie zespołu Dicka Advocaata spełnili swój patriotyczny obowiązek bądź zostali z niego wcześniej zwolnieni.

Władze Korei Południowej często sięgają po taką nagrodę w przypadku sportowców. W marcu bieżącego roku ze służby wojskowej zwolniono 11 członków reprezentacji baseballu, którzy dotarli do półfinału turnieju World Baseball Classic."

Jak widać kazde państwo stara sie zmobilizowac swocih sportowcow do jak najlepszej gry.UKraina oferowala najwiecej pieniedzy zas Korea korzysta z innych bodżców motywujących.Ciekwe zatem co okaze sie skuteczniejsze.NIe zapoimnajmy jednak o tym,ze umiejetnosci pilkarskie nie pozostaja bez znaczenia.

Do góry
#584949 - 17/06/2006 10:08 Re: GRUPA - G -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Myślę że Szwajcarzy rzeczywiście poradzą sobie ze swum afrykańskim przeciwnikiem i kto wie czy tej grupy nie wygrają. W meczu z Francuzami prezentowali się poprawnie. Na pewno nie jest to zespół który może coś więcej niż awans z grupy zawojować ale przeciwników mają takich, ze są w stanie wyjsć.

Francja jest aktualnie słabiutka, chyba nie może liczyć się w walce o najwyższe trofea. Liczę ze Koreańczyków pokonają i z grupy pewwnie też wyjdą, ale czy coś więcej? Nie wydaje mi sie...ćwierćfinał to dla nich max, a jak na to co prezentuja to nie wiem czy nawet nie za dużo.

Do góry
#584950 - 17/06/2006 19:57 Re: GRUPA - G -
rudyfcb Offline
addict

Meldunek: 19/05/2006
Postów: 458
Skąd: Zopot
Francja-Korea typ ze Korea nie strzeli za 1,95 w stsie.Francuzi nie prezentuja nic szczególnego w ataku, ale trudno im wbic bramke.Gallas,Thuram,Abidal,Sagnol plus Makele i Vieria to solidna defrensywa.Na mistrzostwach grają 4-5-1 więc cieżko przedrzec sie przez środek pola,a Korea w pierwszym meczu nic ciekawego nie zagrała.Gdyby nie czerwona kartka dla Togo nie wiem czy by wygrali

Do góry
#584951 - 17/06/2006 20:31 Re: GRUPA - G -
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
W sumie Szwajcarzy byli bliscy wbicia nawet ze dwóch brameczek Francuzom. Jednak to prawda że Żabojady z całym szacunkeim dla nich moga tego meczu nie wygrać co nie znaczy ze Koreańczycy coś ustrzelą.

Nie mam jasnego zdania co do tego typu. Można probować ale na pewno za jakieś grosze - przynamniej według mnie.

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, burbon, kemp, Kura, Irek, DePito, rymoholik), 3143 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45049 Tematów
5583785 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07