Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#585244 - 11/06/2006 11:24 Re: GRUPA - C -
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
popieram Cię....afrykańczycy nie są bez szans ,myśle że będzie wyrównany mecz,a po takim kursie to faktycznie tylko grać....a nawet 1x może być ciekawy kurs....

Do góry
Bonus: Unibet
#585245 - 11/06/2006 12:24 Re: GRUPA - C -
rawol Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 1601
Skąd: chcialbym Kajmany
nie przekreslalbym dzis szans druzyny Serbii na koncowy sukces, bedzie to bardzo ciezki mecz dla pomaranczowych z solidna druzyna obrona i szybkimi kontratakami serbow, szczegolnie beda musieli uwazac na kezmana...
jak juz pisalem dla mnie najpewniejszy typ HT X ale widze tez under 2.5 w tym meczu...
off topic..zna ktos stronke z ktorej mozna sciagnac lub zobaczyc skroty meczow danego dnia? odp na priv zeby nie robic smietnika...
pozdrawiam

Do góry
#585246 - 11/06/2006 15:43 Re: GRUPA - C -
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Quote:

popieram Cię....afrykańczycy nie są bez szans ,myśle że będzie wyrównany mecz,a po takim kursie to faktycznie tylko grać....a nawet 1x może być ciekawy kurs....



z podpórką 2.08

Wiemy już więcej, Holandia zaprezentowała się nieźle ale wg mnie bez rewelacji.

Do góry
#585247 - 12/06/2006 18:33 Re: GRUPA - C -
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Patrze sobie teraz na oferte GB i podoba mi się że Argentyna wygra grupę po 1.75. Wg mnie najgorszy mecz mają za sobą i mają 3 pkt.

Do góry
#585248 - 15/06/2006 07:31 Re: GRUPA - C -
MichaelaZzZz Offline
stranger

Meldunek: 02/05/2006
Postów: 18
Holandia-Wybrzeże K.Słoniowej 2

Zapowiada się piękne widowisko z udziałem dwóch solidnych drużyn. Wg mnie zwycięzko z pojedynku wyjdą Afrykanie.
Wspaniały mecz z kandydatem do złota Argentyną(jak na razie najlepszy mecz na MŚ2006) brakło troche szczęścia. W obronie koledzy z Arsenalu Toure i Eboue będą kasować ataki pomarańczowych. W ataku wybitny piłkarz Drogba czołg z Londynu. Kalou, Kone to też bardzo dobrzy gracze.
Z całym szacunkiem dla Holendrów w mojej opinii cieżko im będzie ten mecz wygrać. Z Serbią zagrali kiepsko, jedynie Robben coś pokazał. Może to przez upał? nie wiem
Przygotowanie fizyczne też po stronie Afrykan co jest ich atutem. Serce i rozum mówi że ten mecz trzeba zagrać!!! kursy lecą na łeb na szyję.Ja zdążyłem złapać w miarę dobry
kurs:4.50 Śmieszne te buki nie doceniają Wybrzeża.Ale to dobrze wiecej można wygrać. Obiektywne kursy na Wybrzeże to koło 2.30

Do góry
#585249 - 15/06/2006 09:59 Re: GRUPA - C -
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Argentyński napastnik Lionel Messi doznał kontuzji stopy podczas środowego treningu i prawdopodobnie w piątkowym spotkaniu przeciwko Serbii i Czarnogórze ponownie będzie musiał zasiąść na ławce rezerwowych.

Według lekarzy uraz nie jest poważny i piłkarz będzie mógł zagrać przeciwko Serbom. Selekcjoner reprezentacji Argentyny Jose Pekerman nie chce podobno ryzykować zdrowia młodego zawodnika i prawdopodobnie nie zdecyduje się na wystawienie go w wyjściowej jedenastce.

Do góry
#585250 - 15/06/2006 11:46 Re: GRUPA - C -
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
Holandia v Wybrzeże Kości Słoniowej(+2) 1.30

by (Sportingbet.com)

- Jesli juz WKS przegra to nie sadze ,ze 2 golami
- WKS gra jedna z lepszych piłek na Mundialu (sa solidni)
- wytrzymałość WKS jest naprawde imponująca
- po "wyeliminowaniu" Robbena pomaranczowi graja naprawde mało efektywny football
- przeczucie

THANKS

Do góry
#585251 - 15/06/2006 22:13 Re: GRUPA - C -
verbena Offline
veteran

Meldunek: 20/12/2005
Postów: 1409
Holandia v Wybrzeże Kości Słoniowej
Chyba promocja
Ilość spalonych w meczu (regulaminowy czas gry)?
Więcej niż 6,5 kurs 2.10 - Mniej niż 6,5 kurs 1.65 BAW

Do góry
#585252 - 16/06/2006 00:18 Re: GRUPA - C -
WERDER12 Offline
addict

Meldunek: 24/05/2005
Postów: 552
Skąd: buten un binnen
Argentyna - Serbia i Czarnogora

W tym meczu juz teraz mozemy powiedziec,ze oba zespoly zagraja z kontrolowana ofensywa,to znaczy najwazniejsze nie stracic gola!
W takim wypadku typuje sie czesto under@1.65 baw, a czasami szuka sie szczescia w rzutach roznych.

Jak narazie na MS malo jest rzutow roznych w 19 spotkaniach 15 razy nie bylo wiecej jak 10 rogow!
W ostatnim meczu Argentyna miala tylko 3 rzuty rozne!a Serbia 6.
Linia 10,5 bedzie w tym pojedynku ciezko do przekroczenia.

Nastepnym ciekawym zakladem jest zagranie na spalone.
Zawodnicy jak Saviola czy Crespo bardzo czesto chwytani sa na pozycji offsidowej.W ostatnim meczu na spalonym byli az 6! razy,Serbia tylko 2 razy.

Typ:

Ilość rzutów rożnych w meczu (regulaminowy czas gry)?
Mniej niz 10,5 @ 1.87 expekt 4/10

Przeciwko jakiej drużynie będzie najwięcej decyzji offsid'owych (spalone)?
Argentyna @ 1.80 baw 4/10

Do góry
#585253 - 16/06/2006 05:36 Re: GRUPA - C -
zmiennicka Offline
newbie

Meldunek: 08/06/2006
Postów: 35
Skąd: Gdańsk
Postawie na WKS a co, może coś to da.

Do góry
#585254 - 16/06/2006 05:40 Re: GRUPA - C -
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Argentyna-Serbia 1
Serbia jest najsłabsza w grupie a Argentyna nie3źle grała z WKS i to stawia ich w lepszej sytuacji.Argentyna wygrywała i wychodzi z grupy.

Do góry
#585255 - 16/06/2006 06:13 Re: GRUPA - C -
Tom@szM@r Offline
newbie

Meldunek: 13/05/2006
Postów: 27
Argentyna - Serbia
Zdecydowanie argentyna jak dziś wygra to ma już awans w kieszeni
serbia jest mimo wszystko cienka w tej grupiue:)
jak dziś przegra holandia to bedzie musiała wygrać z argentyną ale szczerze mówiąć wątpie by oddała choćby punkt WKS myśle że wygra gdyż jest bardziej zdyscyplinowana od WKS a zreszta drużyny z afryki już tak mają że jak jest szansa to ja gubią
a wybrzeże to pewniak też z serbią

Do góry
#585256 - 16/06/2006 07:22 Re: GRUPA - C -
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Znalazłem taki zakład w expekcie:

Argentina - Serbia
Both teams to score:
Yes 2.05
No 1.72

Skoro piłkarze SiCz nie poradzili sobie z defensywą Holandii, to dlaczego mieliby to zrobić z obroną Argentyny, która jest według mnie jeszcze lepsza. W meczu z Holendrami Serbowie zaprezentowali się przeciętnie i praktycznie nie stworzyli groźniejszych sytuacji pod bramką Van der Saara.

Z drugiej strony mamy Argentynę, która stworzyła w meczu z WKS świetne widowisko i swoją dobrą grę będzie chciała przypieczętować zwycięstwem nad Serbią, co znacząco przybliży ich do awansu do następnej rundy.

Według mnie ofensywni zawodnicy Serbii zostaną skutecznie zatrzymani przez solidną argentyńską defensywę. Mecz powinien przebiegać pod dyktandno Argentyny i Serbowie po stracie pierwszej bramki szybko zniechęcą się do gry

Mecz będzie rozgrywany o 15.00 - jeżeli pogoda będzie taka jak dotychczas, to również nie będzie sprzyjała szaleńczym atakom.

Do góry
#585257 - 16/06/2006 10:20 Re: GRUPA - C -
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
Argentina - Serbia

Co do typowania ytego spotkania pozostawie to innym. Mnie w tym meczu zaciekawiły inne kwestie i toszke pod innym katem spojrze na to spotkanie.

Zaintersowały mnie zakłady na liczbe zmian:
W meczach rozgwywanych o 15:00 a wiec wowczas gdy jest na stadionie najwyzsza temp, zawodnicy szybciej sie mecza itd. tylko dwa zespoły niezdecydowały sie na wykozystanie kompletu zmian ( Anglia i Japonia dokoały 2 zmian) natomiast w 8 druzynach dokonało kompletu 3 zniam.
W dotychczasowych meczach 2 rundy a wiec w maczach typu o "byc albo niebyc" w MS jak narazie tylko Trynidad niewykozystał kompletu zmian ( 2 przeciwko Angli) natomiast pozostałe 7 druzyn z takiej opcji skozystało.

Odnoszac ta sytuacje do druzyny Jugosławii która w swoim pierwszym spotkaniu wykonaa komplet zmian juz w 77 minucie, która walczy o awans i mecz ten dla nich bedzie niezwykle wazny odnosze wraznie ze dzis tez mozemy sie w ich wykonaniu spodziewac 3 zmian. Doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze mecz meczowi nierówny, ale dzis Juoli czega niezwykle ciezkie zadanie remis im mało daje dlatego Ilija Petkovic napewno bedzie szukał kompletu punktów a wiec jesli remis bedzie sie utzrymywał to bedzie wprowadzał jakies korekty, dlatgo tez zakład na 3 miany w druzynie Serbi wyglada bardzo obiecujaco. Zakład ten zagrałem 7.5/10 w betsson kurs 1.50


Inna sprawa która mnie jeszcze zastanawia to zakład na liczbe faulu w meczu. Pewnie wielu z was tego typu zakady uwaza za wrozenie z fusow, ale biorac pod uwage niektóre sprawy takie jak ilosc fauli w dotyychczasowych spotkaniach, zadziornosc poszczególnych druzyn, oraz stawke spotkan mozna dojsc niekiedy do całkiem interseujacych wniosków.
W spotkaniu tym chciałem zagrac over 34.5 fauli, ale z tym zakładem sie jeszcze wstrzymam. Kilka danych:
W meczach rozgrywanych o 15:00 pada w meczu srednio 34.2 fauli na mecz
W 2 meczch grupy C mialo miejsce 70 fauli - srednia 35.0
W meczach 2 rundy miało miejsce 143 faule - srenia 35.75

Dzisiejsze spotkanie przypomina mi pod wieloma wzgledami mecz Polska - Niemcy (37 fauli) lub Brazylia - Chorwacja (39 fauli). Serbia zespol grajacy bardzo dobrze w obronie, grajacy twardo. Niemoga tego meczu przegrac wiec napewno dadza z siebie jeszcze wiecej niz w pierwszym spotkaniu. Argentyna zespol grajacy technicznie, Brazylia i Francja tez graja badz staraja sie grac techniczna piłke a mimo to miały sporo fauli w pierwszych spotkaniach (łacznie 37). Reasumujac to wszytko wiele wskazuje na to ze bedzie to zaciety mecz obfitujacy w spora liczbe fauli. Nie bez znaczenia jest tez kto bedzie sedziował. W tym przypadku mamy włoskiego sedziego Roberto Rosetti'ego. W tych mistrzostwach zauwazyłem ze egzotyczni sedziowie albo daja pograc poszczajac niekiedy naprawde sporo fauli badz tez sa nazbyt skrupulatni i gwizdaja co niemiara i niezałuja kartek. Sedziowie europejscy jednak sa bardziej "przewidywalni". Mam tu na mysli to ze mniej wiecej wiadomo jakiego gwizdania sie po nich mozna spodziewac i wszyscy prezentuja mniej wiecej podobne sposób sedziowania.

Chciałbym poznac zdanie inych odnosnie zakładu Przewinienia - więcej niż 34,5 kurs 1.82 betsson.

Do góry
#585258 - 16/06/2006 10:30 Re: GRUPA - C -
zmiennicka Offline
newbie

Meldunek: 08/06/2006
Postów: 35
Skąd: Gdańsk
Bardzo trafne uwagi. dzieki

Do góry
#585259 - 16/06/2006 10:59 Re: GRUPA - C -
luk4sz_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 2620
Quote:

Znalazłem taki zakład w expekcie:

Argentina - Serbia
Both teams to score:
Yes 2.05
No 1.72

Skoro piłkarze SiCz nie poradzili sobie z defensywą Holandii, to dlaczego mieliby to zrobić z obroną Argentyny, która jest według mnie jeszcze lepsza. W meczu z Holendrami Serbowie zaprezentowali się przeciętnie i praktycznie nie stworzyli groźniejszych sytuacji pod bramką Van der Saara.

Z drugiej strony mamy Argentynę, która stworzyła w meczu z WKS świetne widowisko i swoją dobrą grę będzie chciała przypieczętować zwycięstwem nad Serbią, co znacząco przybliży ich do awansu do następnej rundy.

Według mnie ofensywni zawodnicy Serbii zostaną skutecznie zatrzymani przez solidną argentyńską defensywę. Mecz powinien przebiegać pod dyktandno Argentyny i Serbowie po stracie pierwszej bramki szybko zniechęcą się do gry

Mecz będzie rozgrywany o 15.00 - jeżeli pogoda będzie taka jak dotychczas, to również nie będzie sprzyjała szaleńczym atakom.




skoro sądzisz że argentyna strzeli gola to nie lepiej byloby zagrac że Serbia nie strzeli gola? kursy w granicach 1.95-2.00

Do góry
#585260 - 16/06/2006 11:13 Re: GRUPA - C -
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
HOLANDIA - WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ
Po obejrzeniu gry obu zespolow w porownaniu jak dla mnie zdecydowanie na plus wychodzi WBK. Styl w jakim przegrali z Argentyna moze imponowac, trzeba jednak pamietac,ze byl to ich debiut na mistrzostwach! Dlatego w dzisiejszym meczu zagraja duzo lepiej i moim zdaniem zabiegaja Holendrow na smierc !!!
WBK 2 stake 5/10
WBK X2 stake 7/10

Do góry
#585261 - 16/06/2006 12:05 Re: GRUPA - C -
darekdarecki Offline
old hand

Meldunek: 25/04/2005
Postów: 968
Holandia - WKS

Przed nami mecz grupy C . Holandia zmierzy się z Wybrzezem Kosci Sloniowej. Sa to 2 bardzo dobre zespoły i trudno wytypowac w nim zwyciezce dlatego też zdecydowałem się zagrac w tym meczu under 2,5. W pierszym meczach tych druzyn WKS przegrał z głownym pretendentem do mistrzostwa Argentyna 2:1 . Zaś Holandia pokonała tylko 1:0 Serbie i czarnogóre. Uważam że Holandia ma zdecydowanie lepsza obrone niż Argentyna dlatego też niepozwoli sobie strzelić gola przez WKS. Oba zespoły chyba zagraja bardzo zachowawczo bedą się starac by przedewszystkim niestracić gola.

Do góry
#585262 - 16/06/2006 14:06 Re: GRUPA - C -
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Bez urazy darekdarecki, ale nie zgodzam się z Twoją opinią.
Moim zdaniem nie ma mowy o zachowawczej grze ekipy WKS.
Pamiętasz jak WKS zaczął mecz z Argentyną?
Szybkość, zdecydowanie, technika i całkiem niezłe ustawienie drużyny na boisku, to wielkie atuty "słoni".
Conajmniej 1 bramę mogli walnąć Argentynie już na "dzień dobry".
Z przebiegu gry nie byli wcale słabsi niż słynny przeciwnik.
Cały mecz w wykonaniu WKS prowadzony był w zawrotnym tępie.

Dzisiaj szanse Holandii i WKS oceniam 50/50. Na razie po 1 połowie Argentyna gromi Serbię 3-0, a Holandia z "Jugolami" tylko skromne 1-0.

Dlatego wcale nie zdziwię się jeśli WKS osiągnie korzystny wynik w meczu z Holandią.

Mój typ Holandia - WKS x2

Pozdrawiam i życzę wygranych.

Do góry
#585263 - 16/06/2006 14:48 Re: GRUPA - C -
chocolate Offline
member

Meldunek: 08/05/2006
Postów: 157
Holadnia nie pokazała nic wielkiego w meczy z Serbią. Natomiast Argentyna miała dużo szczęścia z WKS, wnioski nasuwają się same, szczególnie po meczu Arg-Serbia 6-0.
Pozdrawiam

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, rafal08, pacyfista, VVega, burbon), 2932 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582993 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07