Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#588740 - 26/05/2006 17:44 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
na eurosporcie juz sa reklamy BAW

Do góry
Bonus: Unibet
#588741 - 26/05/2006 17:45 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
Zbigniew Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 4759
Skąd: Kurdestan
Internet piszemy wielką literą

Do góry
#588742 - 26/05/2006 17:59 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
live99 Offline
addict

Meldunek: 07/06/2005
Postów: 526
Skąd: Płock
Sensacja pierwsza kalsa jestem zdruzgotany zaraz wyplacam cala kase ze wszytskich bukow qrde mam nadzieje ze mnie Ziobro nie zlapie nasprawde czlowiek wkroczyl do netowego podziemia i sobie nawet sprawy nie zdaje a moze sie zlituja i dzadza mi zawiasy?
PS Coz nie ma co ukrywac to juz koniec grania w necie ten dzial tez praktycznie upadnie bo kto tu bedzie pisal... ? smutny koniec a taki Bet-at-home rozsyla jeszcze perfidnie bony po necie i namawia do lamania prawa normalnie cos strasznego
PS pozdro dla pytajnicka czy jak mu tam poprawil mi humor tym wstrzasajacym tematem

Do góry
#588743 - 26/05/2006 17:59 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
Quote:

na eurosporcie juz sa reklamy BAW




od roku juz sa emitowane

Do góry
#588744 - 26/05/2006 18:49 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
jazdagz Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2002
Postów: 1045
i tak o to pytajnick tworzac temat zrobil rozeznanie srodowiskowe

Do góry
#588745 - 26/05/2006 19:48 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
sowa Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2005
Postów: 1396
Quote:

oto co mówi kodeks karny skarbowy:
"Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, zakład wzajemny lub grę na automacie, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 2, albo obu tym karom łącznie. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zatem nie można również dzięki internetowi brać udziału w organizowanych poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zakładami bukmacherskimi."

źródło: http://prawo.vagla.pl/node/5620

od dzisiaj gram u naziemnych bo jak mnie namierzą to katastrofa. którego naziemnego buka polecacie?




Kto PłODZI takich BURAKóW ? ? ?

Do góry
#588746 - 26/05/2006 19:57 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
darek15 Offline
member

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 123
Otwieram nową stronę internetową www.stopbukmacherce.pl Honorowy członek ( prawdziwy ! ;-) - pytajnick !!! Założenia:

1) Dążymy do tego aby ludzie przestali grać a firmy bukmacherskie zniknęły z rynku najpierw Polski potem Europy i świata ;-)
2) wymuszenie na władzach skarbowych, policji i prokuratorach i detektywie Rutkowskim dokonywania prowokacji w ramach istniejących przepisów prawa , które jest doskonałe tylko należy je egzekwować ! ;-)
3) Zamykania różnych forum o takiej tematyce jak tu - promocja uzależnień i dodatkowo moderatorzy nieźle się na tym obławiają- ciekawe czy płacą podatki ( jest tyle przecież potrzeb społecznych- becikowe, senioralne, ZUS,KRUS, powstają coraz to nowe urzędy i ministerstwa)
4) Likwidacja buków naziemnych - nie spełniają tak swojej roli , mają wysoką marżę i ludzie nie chcą u nich grać z uwagi na podatek- nieefektywne ekonomicznie i szkodliwe
5)Blokowanie użytkownikom neostarady i sieci kablowych dostępu do serwerów na których znajdują się firmy bukmacherskie. Telekomunikacja Polska powinna założyć filtry an łączach i wyłapywać słowa typu : obstaw, zakład itp aby uniemożliwić użytkownikowi obstawienei kasy.

5) Zobowiązanie banków do składania raportów o każdej transakcji powyżej 5 EURO, która może wydawać się że służy do transferu środków na konta firm bukmacherskich i nałożenie filtrów w bankach
6) Likwidacja Inteligo i mBanku jako banków platform z których najczęściej korzystają gracze hazardziści
7) Delegalizacja moneybookesr i ich polskiego konta
8) Usunięcie reklam ze stadionu Legii - Expekt itp - zakłócają piękną atmosferę stworzoną przez warszawskich kibiców chcących delektować się pięknem widowiska sportowego
9) itd itd

Do góry
#588747 - 26/05/2006 20:00 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Pierwsi do odstrzału jako najłatwiejsze cele dla prokuratury są niejacy Tomasz F. i Maciej Ż. Za nakłanianie do przestępstwa.

Do góry
#588748 - 27/05/2006 08:17 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

[...]Za nakłanianie do przestępstwa.




... i czerpanie zysków pochodzących z przestępstwa

Do góry
#588749 - 27/05/2006 08:27 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
rangiz9 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/03/2006
Postów: 6633
ale my tyle więzień w Polsce nie mamy

Do góry
#588750 - 27/05/2006 09:02 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
ds Offline
enthusiast

Meldunek: 07/01/2006
Postów: 338
Skąd: back to back RG champion
Quote:

ta sprawa blake1 tak troszke dziwna 20 zł itd ,z tego wynika że poważnych problemów nikt jeszcze nie miał więc nie schizujmy bądźmy spokojni .


Ja natomiast zastanawiam się która firma bukmacherska jako pierwsza nada reklame w Polskiej TV




W sportowym expresie na jedynce bardzo często się podniecają ile to placi hill za 'każdego postawionego dolara'

Do góry
#588751 - 27/05/2006 09:06 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
kanciasty Offline
addict

Meldunek: 03/12/2003
Postów: 625
Skąd: Wrocław
a czasem nawet ile placil Hill za kazdego postawionego funta:))

Do góry
#588752 - 27/05/2006 12:09 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Mnie zastanawia jedna rzecz: Wg prawa w krajach gdzie sa zarejstrowane bucki miejscem zawarcia zakladu jest kraj gdzie stoi serwer i gdzie zarejstrowany jest bukmacher. Nie pamietam dokladnie gdzie ale w dwoch regulaminach cos takiego spotkalem wiec pewnie tak jest.

U nas prawo zakladow przez internet nie obejmuje i dziennikarze wymyslili, ze niby jest to nielegalne bo zaklad zawiera sie w Polsce. Ale czy tak na pewno jest czy tylko jakis dziennikarz to wymyslil i potem inni powtarzaja?

I jeszcze: Co wtedy jak grałbymm z laptopa siedzac na łódce która jest zarejstrowana w Niemczech? W koncu to chyba nie jest terytorium RP?

A jesli ktos znalazłby moje dane (np. po transakcji w Allegro), załozyl konto u jakiegos bukmachera, wygral na tym koncie i wyplacił pieniadze na moje konto w banku to co wtedy? Moge isc do wiezienia?

Wojtek

Do góry
#588753 - 27/05/2006 12:22 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
tak , a Wietnamczyk ze stadionu dziesięciolecia też nie może grać ? hehe

Do góry
#588754 - 27/05/2006 13:13 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
ds Offline
enthusiast

Meldunek: 07/01/2006
Postów: 338
Skąd: back to back RG champion
Quote:

oto co mówi kodeks karny skarbowy:
"Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, zakład wzajemny lub grę na automacie, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 2, albo obu tym karom łącznie. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zatem nie można również dzięki internetowi brać udziału w organizowanych poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zakładami bukmacherskimi."

źródło: http://prawo.vagla.pl/node/5620

od dzisiaj gram u naziemnych bo jak mnie namierzą to katastrofa. którego naziemnego buka polecacie?




Ale teraz mamy IV RP i można grać hehe

Do góry
#588755 - 27/05/2006 13:50 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
frees Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2005
Postów: 1987
Skąd: opolskie
Quote:

oto co mówi kodeks karny skarbowy:
"Kto wbrew przepisom ustawy lub warunkom zezwolenia urządza lub prowadzi grę losową, zakład wzajemny lub grę na automacie, podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 2, albo obu tym karom łącznie. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zatem nie można również dzięki internetowi brać udziału w organizowanych poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej zakładami bukmacherskimi."

źródło: http://prawo.vagla.pl/node/5620

od dzisiaj gram u naziemnych bo jak mnie namierzą to katastrofa. którego naziemnego buka polecacie?




Czyli nawet jakby ktos chcial byc uczciwy i zaplacic 10% podatku, to i tak moze zostac ukarany za to, iz gra u bukow zagranicznych

Do góry
#588756 - 27/05/2006 14:09 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
darek15 Offline
member

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 123
Problem moi drodzy leży w interpretacji sądu i musiałby się tu wypowiedzieć w temacie albo Trybunal Konstytucyjny albo jakiś Sąd Admnistarcyjny czy jakiś inny piperzony sędzia co sypie wyroki na niewinnych ludzi ( wiem co mówię bo w dwóch sprawach gzdie byłem winny uniewinniono mnie z braku dowodów i mojego nieprzyznania siuę a w innej skazon bo nie miałem świadków a jego chołota kłamała) .

Bo co znaczy an terytorium Rz-plitej??

To że jesteśmy an niej fizycznie czy jak??

Przecież równie dobrze można powiedzieć że serwer jest w innym Państwie a my przy pomocy internetu zawieramy zakład na serwerze maltańskim i wg tamtego prawa zawieramy zakłady tylko przy pomocy komputera znajdującego się na terytorium RP.

Ale jakby nam się udało obrabować bank na Mlacie z 1 mln doalrów przy pomocy komputera w Polsce to gzdie bylibyśmy sądzeni i jakie państwo i władze by domagały się naszego skazania?

Oczywiście że na Malcie.

Ale zawsze jakiś sędzia idiota może powiedzieć że nasza dupa jest tutaj na tej ziemi ( jak oblicze tej ziemi ;-))

Poza tym nasze pieniądze są tam u buka na Malcie czy w Austarlii a nie w Polsce - i to też jest argument za tym że nie jest to na terytorium RP.

Do góry
#588757 - 27/05/2006 14:11 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
darek15 Offline
member

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 123
a ja swoją kasę mogę nawet spalić więc równie dobrze mogę wysłać do buka na drugi koniec świata. Pod warunkiem że zarobiłem ją uczciwie i odprowadziłem w kraju podate od zarobku..... ale to już temat na inną bajkę ;-)

Do góry
#588758 - 27/05/2006 15:12 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Quote:

a ja swoją kasę mogę nawet spalić więc równie dobrze mogę wysłać do buka na drugi koniec świata. Pod warunkiem że zarobiłem ją uczciwie i odprowadziłem w kraju podate od zarobku..... ale to już temat na inną bajkę ;-)




nie mozna palic kasy wlasnie anie jej niszczyc to tez jest karalne ...

Do góry
#588759 - 27/05/2006 16:18 Re: Granie u buków zagranicznych jest NIELEGALNE!
darek15 Offline
member

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 123
poważnie?? No dobra to sama mi się sapaliła -powiem że odpalałem papierosa i nastąpił samozapłon? Wiadomo dziecko plus zapałki plus kasa =pożar

Do góry
Strona 2 z 5 < 1 2 3 4 5 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, rafal08, pacyfista, VVega, burbon), 2932 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582993 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07